TÜRKİYE
Giriş Tarihi : 07-01-2023 21:28

“Türkiye Yatırımlarına Devam Ediyor”

“Türkiye Yatırımlarına Devam Ediyor”

“Türkiye Yatırımlarına Devam Ediyor”

Kepez ilçesindeki Turgut Özal Spor Salonu önünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen toplu açılış töreninde konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu “Dünya krizlerle boğuşurken Türkiye yatırımlarını arttırarak devam ediyor. Bu da sebebi de güçlü bir lider ve irade sayesinde oluyor” dedi.

Manavgat'ta 2021 yılında önemli bir yangın yaşandığını, yaklaşık 1 ay önce de Kumluca'da önemli bir sel afetini hatırlatan Karaismailoğlu, "Türkiye'de 'Nerede bu devlet?' denilen günler tarih oldu. Artık devlet milletiyle beraber afetler bitmeden bütün sıkıntıların üstesinden geliyor ve afetlerin izlerini ortadan kaldırıyor"

"Antalya ve Türkiye yapılan işler sayesinde büyüdü. Bakanlık olarak Antalya'nın her köşesinde Alanya'dan Kaş'a kadar devam eden pek çok işimiz var. Bir bir bitirip sizlerin hizmetine sunuyoruz. Dünya krizlerle boğuşurken Türkiye yatırımlarını arttırarak devam ediyor. Bu da sebebi de güçlü bir lider ve irade sayesinde oluyor. Önümüzde yakın seçimler var. Bu seçimlerde Antalya bütün dünyaya gür bir ses vermeye hazır mı? İnşallah büyük güçlü Türkiye, dünyanın en gelişmiş 10 ekonomisinden biri olmaya, hep birlikte çalışmaya hazır mısınız?" dedi.

BHA

AdminAdmin