GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-06-2024 19:33   Güncelleme : 14-06-2024 19:44

Sahra Su Özdemir İlk Mezuniyetini Yaşadı

Sahra Su Özdemir İlk Mezuniyetini Yaşadı


Timbir Ege Bölge Başkanı ve Serap Ülkü Medya A.Ş. yönetim kurulu başkanı Serap Ülkü Özdemir’in biricik kızı Sahra Su Özdemir dört yıldır eğitim gördüğü Özel Ata Okullarının ilk öğretim bölümünden mezun oldu. Artık orta öğretim eğitimi alacak olan Sahra Su, karne sevincini annesi Serap Ülkü Özdemir ve babası Mustafa Özdemir ile yaşadı.
2023-2024 Eğitim ve Öğretim dönemi bugün itibari ile sona erdi. Ve öğrenciler yaklaşık üç aylık tatil maratonuna geçti.  Karne ve mezuniyet sevinci yaşayan öğrencilerden bir tanesi de Timbir Ege Bölge Başkanı ve Serap Ülkü Medya A.Ş. yönetim kurulu başkanı Serap Ülkü Özdemir’in biricik kızı Sahra Su Özdemir idi. Dört yıl önce ilk öğretimini almak için adım attığı Özel Ata Okullarından bugün itibari ile eğitimini tamamlayarak mezuniyet sevincini yaşadı.
Eğitim hayatı boyunca kendisine daima destek veren annesi Serap Ülkü Özdemir ve babası Mustafa Özdemir’e teşekkür eden Sahra Su Özdemir, “En büyük teşekkürü öğretmenim Sibel Öztürk’e etmek istiyorum. Yeri geldi bize arkadaş, yeri geldi bir anne baba oldu. Hayatımdaki ilk mezuniyetimi yaşıyorum. Onun için de sevinçliyim” dedi

.

AdminAdmin