MUĞLA
Giriş Tarihi : 14-06-2024 19:30

Ak Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete'nin Bayram Mesajı

Ak Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete'nin Bayram Mesajı

 

Mensubu olduğumuz kadim medeniyetimiz bize asırlar boyunca, birliği, beraberliği, sevgiyi hoşgörüyü ve paylaşmayı öğütlemiştir. Bayramlarımız da bu duyguların en yoğun yaşandığı günlerdendir.

 

Bugün İslam Âlemi olarak bir bayrama daha ulaşmanın buruk sevincini yaşıyoruz. Başta Filistin olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinde zulme maruz kalan mazlum coğrafyanın yaşadığı acıyı yüreğimizin derinlilerine hissediyoruz. En büyük temennimiz ve duamız odur ki bu eşi görülmemiş vahşet bir an önce son bulsun. Tüm dünyanın gözü önünde toprakları işgal edilen Filistinli kardeşlerimizin yaşama hakları elinden alınmasın.

 

Kıymetli Hemşerilerim.

 

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan ve millete hizmet yolunda sayısız esere imza atan AK Parti’ dün olduğu gibi bugün de aynı heyecan ve istekle çalışmalarına devam ediyor. Biz de bu süreçte Muğla’nın milletvekili olarak Muğla’mıza kazandıracağımız hizmetler için çalışmalarımıza devam edeceğiz. İlimize gelecek her yatırımın takipçisi olacağız. Muğla’mızın hep daha iyisine layık olduğunu asla aklımızdan çıkarmadık. Çıkarmayacağız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Muğlalı hemşerilerimiz olmak üzere Alem-i İslam’ın bayramını tebrik ediyorum. Bayramda görev alacak tüm kamu görevlilerimize kolaylıklar diliyorum. Bayram vesilesi ile yollarda olacak vatandaşlarımızın kurallara riayet etmelerini özellikle istirham ediyorum. Tüm dünyada huzurun, barışın ve esenliğin hakim olduğu nice bayramlara

AdminAdmin