GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-10-2022 12:47

Özütok, “Meclis toplantılarını FTSO TV’den canlı olarak yayınlayacağız”

Birlik Hareketi FTSO Başkan Adayı Günay Özütok, Meclis Toplantılarını sosyal medya üzerinden FTSO TV adını verilecek bir yöntemle canlı olarak yayınlanacağını söyledi.

Özütok, “Meclis toplantılarını FTSO TV’den canlı olarak yayınlayacağız”Birlik Hareketi FTSO Başkan Adayı Günay Özütok, Meclis Toplantılarını sosyal medya üzerinden FTSO TV adını verilecek bir yöntemle canlı olarak yayınlanacağını söyledi.

 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasının meclisinde bölgemiz ile üyelerin çıkarlarının konuşulması gerektiğini belirten Başkan Adayı Günay Özütok, “Kamuoyu ve üyelerimiz de meclisimizde ne konuşulduğunu, ne için uğraş verildiğini görmeli. FTSO meclisi meslek gruplarından seçilerek gelen FTSO üyelerinin temsil edildiği bir organdır. Buraya seçilen temsilcilerin sektörel sorunlara sahip çıkıp çıkmadığını, bu konuda neler yapıldığını üyelerimizin rahatça takip edebilmeleri için Meclis Toplantılarını canlı olarak yayınlamayı hedefliyoruz” şeklinde ifadeler kullandı.

Açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Özütok, “Hem şeffaflık ilkesi gereği hem de kapalı kapılar ardında karar vermek yerine bunu tüm üyelerimiz ile paylaşmak adına bu adımı atacağız. Bu yolla ayrıca meclis üyelerimizin temsil ettiği sektörlerdeki çalışmalarına ilişkin performanslarını da üyelerimiz değerlendirebilecekler” dedi.

AdminAdmin