SEYDİKEMER
Giriş Tarihi : 02-07-2024 18:52

BAŞKAN AKDENİZLİ KIZILCAHAMAM’DA HÜKÜMETİN KURMAYLARIYLA KAMPA KATILDI

Seydikemer Belediye Başkan Önder Akdenizli, Kızılcahamam'daki AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Kampı'na Katıldı

BAŞKAN AKDENİZLİ KIZILCAHAMAM’DA HÜKÜMETİN KURMAYLARIYLA KAMPA KATILDI

 

Ankara Kızılcahamam'da düzenlenen AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Kampı'na katılan belediye başkanları arasında Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli de yer aldı. 31 Mayıs ile 2 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen kamp, AK Parti'nin belediye başkanlarına yönelik düzenlediği önemli bir istişare platformu olarak öne çıktı.

YEREL YÖNETİM MEVCUT DURUM DEĞERLENDİRİLDİ

Kampa, AK Parti Genel Merkez yöneticileri, milletvekilleri ve partiye bağlı çeşitli belediyelerden gelen büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları katıldı. Toplantının ana gündem maddeleri arasında yerel yönetimlerdeki mevcut durumun değerlendirilmesi, son dönem seçim sonuçlarının analizi ve yeni dönem için belirlenecek stratejilerin tartışılması bulunuyordu.

ORTAK SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

Kızılcahamam'daki kamp sürecinde, katılımcılar belediyecilikte karşılaştıkları ortak sorunları masaya yatırarak çözüm önerileri geliştirdiler. Ayrıca, Cumhurbaşkanı'nın kampa katılıp yaptığı konuşmalar, partinin belediyelerle iş birliği ve koordinasyonunu güçlendirme vizyonunu yansıttı.

HUZUR KENTİ SEYDİKEMER’E PROJELER

Başkan Akdenizli, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı  Mahinur Özdemir Göktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, Sosyal Politikalar Başkanı Betül Sayan Kaya ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı’yla görüştü. Seydikemer için yapılacak projeleri değerlendirdiler.  

"KIZILCAHAMAM, DAHA ETKİN VE VERİMLİ OLMAMIZ AÇISINDAN BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR.”

Önder Akdenizli, kamp sonrası yaptığı açıklamada, "Belediye başkanları olarak bir araya gelerek tecrübelerimizi paylaşmak ve ortak çözüm yolları bulmak çok önemliydi. AK Parti'nin belediye başkanları için düzenlediği bu tür etkinlikler, yerel yönetimlerin daha etkin ve verimli olması açısından büyük bir katkı sağlıyor. Ankara Kızılcahamam'da düzenlenen AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Kampı için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum." dedi.

AdminAdmin