SİYASET
Giriş Tarihi : 30-05-2023 12:49

Otgöz: “Büyükşehir’i ve Bütün Belediyeleri Alacağız”

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferle ayrılmasının ardından AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, “Cumhurbaşkanımız liderliğinde bu kabine sonuna kadar mücadele edecek. Bu seçim Belediye seçimlerinin de önünü açtı. Allah’ın izniyle İstanbul’u, Ankara’yı, Muğla’yı almaya var mısınız?” dedi.

Otgöz: “Büyükşehir’i ve Bütün Belediyeleri Alacağız”

Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylamasının kesin olmayan sonuçlarına göre, Cumhur İttifakı’nın Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın, seçimden yüzde 52,18 oy oranı ile zaferle ayrılmasını Seydikemer’deki vatandaşlar sevinçle karşılandı.

Belediye seçimlerinde Büyükşehir’i ve bütün belediyeleri alacaklarını söyleyen AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz; “Cumhur İttifakı olarak 2’nci tura giden seçimi zaferle sonuçlandırdık. 52,18 ile seçimi kazandırdınız. Bizim birliğimiz, beraberliğimiz pazara kadar değil mezara kadar. Muğla Milletvekili olarak gece gündüz çalışacağız. Bu seçimi Türkiye kazandı. Kazanan 85 milyon vatandaşımız, İslam Coğrafyası, mazlum milletler. Bu dönem Türkiye Yüzyılı başladı. Allah’ın izniyle Türkiye Yüzyılını hep birlikte göreceğiz. Cumhurbaşkanımızın ve cumhur İttifakımızın hedefleri vardı. Bu hedefler 2023, 2053, 2071 hedefleri. Biz bu coğrafyayı, bu ülkeyi kolay kazanmadık. Nasıl Çanakkale, Dumlupınar, Sakarya, İnönü’yü kazandıysak bu millet bu coğrafyayı dış güçlere teslim etmez. Cumhurbaşkanımız liderliğinde bu kabine sonuna kadar mücadele edecek. Ülkemizi dışa bağımlılıktan kurtaracağız. Bu seçim Belediye seçimlerinin de önünü açtı. Allah’ın izniyle İstanbul’u, Ankara’yı, Muğla’yı almaya var mısınız? Belediye seçimlerinde Muğla’da çok çalışacağız. Büyükşehir’i ve bütün belediyeleri alacağız, biz bu güce sahibiz” diye konuştu.

AdminAdmin