MİLAS
Giriş Tarihi : 05-03-2023 14:29

Milas’ın Efelerinden Anlamlı Pankart

Milas Belediyespor Voleybol Takımı, TVF Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1.Ligi A grubu maçında kendi evinde konuk ettiği Dürümle Ted Ankara Kolejliler maçı öncesi, için "Acınız Acımızdır" pankartı eşliğinde depremde hayatını kaybedenler için saygı duruşunda bulundu. Bu duruşla, depremzedelerin acılarını paylaşarak duyarlılıklarını gösterdiler.

Milas’ın Efelerinden Anlamlı Pankart

Maçın başlama düdüğüyle birlikte" class="taglink" title="birlikte Haberleri">birlikte Milas Belediyespor Voleybol Takımı, rakibi Dürümle Ted Ankara Kolejliler karşısında üstün bir performans sergiledi. Rakibini 3-0'lık skorla mağlup eden Milas Belediyespor Voleybol Takımı, liderliğini sürdürerek önemli bir galibiyet elde etti.

Maç sonrasında açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, tüm takım ve teknik ekibi kutlayarak, tribünlerde takımlarına destek olan taraftarlara da teşekkür etti. Bu galibiyetin, depremzedelerin acılarını paylaşarak takım ruhuyla kazanıldığını ifade eden Başkan Tokat, Milas Belediyespor Voleybol Takımı'nın bu sezon da başarılı olacağına inancını dile getirdi.

AdminAdmin