MİLAS
Giriş Tarihi : 13-09-2023 18:17

Milas Belediyesi’nden Eğitim Seferberliği

Milas Belediyesi’nden Eğitim Seferberliği

Milas Belediyesi’nden Eğitim Seferberliği

Milas Belediyesi, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı boyunca farklı dallarda devam edecek kurslarla öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine ve akademik başarılarını artırmalarına katkı sağlayacak.

11 Eylül Pazartesi günü okulların açılması ile birlikte sınıflarda yerini alan öğrencilerin akademik gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarına hız veren Milas Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde farklı dallarda kurslar açacak. Bu kapsamda; 3. Sınıf üzeri ve yetişkin gruplarda İngilizce ve Almanca, ortaokul ve lise yaş gruplarında Türkçe ve Sosyal Bilgiler, lise yaş gruplarında ise Türk Dili ve Edebiyatı alanlarında açılacak kurslara başvurular başladı.

1, 2 ve 3’üncü sınıf ödev destek ve 4, 5, 6, 7, 8. sınıflar Sosyal Bilgiler destek kursları da dahil olmak üzere başvuru süreci ve kursların detayları ile ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlar 0 (252) 513 3116 no’lu telefonla iletişime geçilebilecek.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden yapılan bilgilendirmede; farklı yaş gruplarına ve ilgi alanlarına yönelik olarak açılacak kurslarla öğrencilerin temel akademik yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olup, bilgi ve becerilerini artırmalarına katkı sağlanmasının hedeflendiği belirtildi.

AdminAdmin