MUĞLA
Giriş Tarihi : 11-04-2023 18:06

Makine İkmal Şube Müdürü Sürücü Göreve Başladı

Makine İkmal Şube Müdürü Sürücü Göreve BaşladıMuğla Orman Bölge Müdürlüğünde Makine İkmal Şube Müdürü olarak atanan Murat Sürücü yeni görevine başladı. 
Muğla’da Halil Kısacık’ın Çanakkale Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanmasının ardından boşalan göreve Murat Sürücü atandı. Giresun OBM de Giresun Orman İşletme Müdürü olarak görev yaparken Muğla OBM Makine İkmal şube Müdürü olarak atanan Murat Sürücü 11 Nisan Salı günü göreve başladı. 
Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak, Bölge Müdür Yardımcıları Özgür Cılız ve Ersen Çetin ile önceki Şube Müdürü Şeref Özer Murat Sürücü’ye yeni görevinde başarılar diledi.
Murat Sürücü 1982 Mersin doğumlu. 2003 yılında Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2006 yılında Erzurum OBM Erzurum İşletme Müdürlüğünde Horasan İşletme Şefi olarak göreve başladı. Antalya OBM Kaş OİM Kalkan İşletme Şefi ve daha sonra Finike Orman İşletme Md Yrd olarak görev yaptı. 2020 yılı Ocak ayından bu yana Giresun OBM Giresun Orman İşletme Müdürlüğü görevini yürütüyordu. 11 Nisan 2023 tarihi itibariyle Muğla OBM Makine İkmal Şube Müdürü olarak göreve başladı. 
Murat Sürücü evli ve 2 çocuk babası.

AdminAdmin