KÖYCEĞİZ
Giriş Tarihi : 31-05-2023 13:52

Köyceğiz Kur’an Kurslarında 10.Yıl Etkinlikleri Düzenlendi

Köyceğiz’de dört altı yaş grubu Kur’an kursu öğrencilerine yönelik düzenlenen programda öğrencilere hediyeler verilerek kutlandı.

Köyceğiz Kur’an Kurslarında 10.Yıl Etkinlikleri Düzenlendi

2013-2014 eğitim-öğretim yılından itibaren, çocukların Allah’ı ve Peygamber Efendimizi sevgi temelli tanımaları, İslami değerleri fark etmeleri ve İslam’ın temel kaynağı olan Kur’an-ı Kerim’i kendi seviyelerine uygun bir şekilde tanıyarak sağlıklı bir din ve ahlak gelişimi göstermelerinin hedeflendiği 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kurslarımızda 10.yıl etkinlikleri düzenlendi.

Köyceğiz Müftülüğüne bağlı Beyobası 4-6 yaş Kur’an Kursu ile Toparlar 4-6 yaş Kur’an Kursuna devam eden öğrencilerimiz için eski ve yeni öğrencilerin buluşması ve kaynaşması amacıyla Köyceğiz Kazancı Mesire alanı ile Beyobası Kur’an Kursunda program yapıldı.

Kur’an Kursu öğreticileri Mücahide Fatma Evleksiz, Feride Demir ve Esma Acar'ın tertip ettikleri programlara eski öğrenciler, devam eden öğrenciler, öğrencilerin velileri, yakınları ile İlçe Vaizleri Rauf Evleksiz ve Belkıs Ulusan da iştirak ettiler. Öğrencilerin doyasıya eğlendiği 10.yıl buluşmaları çeşitli hediyelerin takdimi ile sona erdi.

AdminAdmin