GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-09-2022 13:42

İş İnsanı Konakçı basın mensupları ile bir araya geldi

Fethiye’nin tanınmış İş İnsanı Sarper Konakçı Fethiye ve çevresinde faaliyet gösteren basın mensupları ve gazete sahipleri ile bir araya geldi. Mancero Restoran’da gerçekleşen kahvaltılı toplantı sohbet havasında geçti.

İş İnsanı Konakçı basın mensupları ile bir araya geldi

 

 

 

Fethiye’nin tanınmış İş İnsanı Sarper Konakçı Fethiye ve çevresinde faaliyet gösteren basın mensupları ve gazete sahipleri ile bir araya geldi. Mancero Restoran’da gerçekleşen kahvaltılı toplantı sohbet havasında geçti.

 

Ölüdeniz Clup Meri Otel Sahibi Sarper Konakçı, Fethiye ve çevresinde faaliyet gösteren basın mensupları ve gazete sahipleri ile bir araya geldi. Mancero Restoran’da basın mensupları ile buluşan Konakçı, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aktardı.

 

İş İnsanı Sarper Konakçı yaptığı açıklamada, “Dünya üzerinde etkili olan bir pandemi yaşadık. Birçok alışkanlıklarımızdan uzaklaşmak zorunda kaldık. Bunların en başında bir birimizden uzaklaştık. Yan yana gelemedik. Hemen akabinde ise 2 yılı aşkın kapalı olan turizm sezonu açıldı. Şimdide yaz aylarının son günlerini yaşıyoruz. Sizleri bu süre zarfında ihmal ettik. Bu açığı kapatmak için kahvaltı düzenleyelim, herkesin ulaşımı olsun diye burada yaptık. Tabi ki bu aradaki açığı sizler ile bir araya gelip dertleşmek üzere yapalım istedim. Sezon yoğun ve yorucu geçti” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren Konakçı, “Kış geliyor ama turistler kış ayında gelecek. İlçemiz bulunduğu konum itibariyle yazı aratmayan bir kış geçiriyor. Malumunuz Avrupa da kış başladı. Ama Rusya ile Ukrayna savaşı ve ambargolar gaz, petrol ve elektrik sıkıntılarını da beraberinde getirdi. Onun için Avrupa’nın birçok ülkesinde yaşayan yaşlı vatandaşlar maliyetlerini düşürmek için kışını tatilde geçirecek. Onun içinde Antalya ve Muğla illeri yabancı turistlerimizi ağırlamaya devam edecek diye düşünüyorum. Hayatta her türlü olgular yaşanıyor. Zorlukların üstesinden gelmek yine kişinin kendisinden geçiyor. Bizde sizde yaşam devam ettiği sürece iyi ve kötü olayları hep yaşayacağız. Yaşıyoruz da, maalesef ki atılan iftiraları, önümüzü kesmek için yapılanları tek tek temizliyoruz. Doğru olmak, birazcık çalışmamız birilerinin gözüne batmış olacak ki bu zor süreci bize bu yaşta yaşattı. Genciz, dinamik, heyecanlıyız ama yanlış yapmamak adına sustuk ve doğrular gün yüzüne çıkmaya başladı. Allah’ın izni ile haklılıklarımız tek tek ortaya çıkıyor. Belki yaz ayındaydık ama biz kışı yaşadık bizim yazımız yeni geliyor. Uzun zamandır göremediğimiz konuşamadığımız siz değerli basın mensupları ile bir araya gelmekten onur duydum. Kahvaltımıza geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

AdminAdmin