GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-09-2022 17:38

İkametgahı Seydikemer’e yapalım, daha çok hizmet alalım

Seydikemer Belediyesi’nin Ceylan Mahallesinde devam eden parke çalışmalarını yerinde inceleyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e teşekkür eden Ceylan Muhtarı Erdoğan Kiraz, Seydikemer’e daha çok yatırımların gelmesi için vatandaşların ikametgahlarını ilçeye aldırmaları gerektiğine dikkat çekti.

İkametgahı Seydikemer’e yapalım, daha çok hizmet alalım

 

 

 

Seydikemer Belediyesi’nin Ceylan Mahallesinde devam eden parke çalışmalarını yerinde inceleyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e teşekkür eden Ceylan Muhtarı Erdoğan Kiraz, Seydikemer’e daha çok yatırımların gelmesi için vatandaşların ikametgahlarını ilçeye aldırmaları gerektiğine dikkat çekti.

 

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatı üzerine Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, kış ayları gelmeden önce Yayla Mahallelerindeki çalışmaları hızlandırdı. Ceylan Mahallesinde kilitli parke çalışmalarını hummalı bir şekilde devam eden ekipler, Yayla Mahallelerindeki çalışmaları bir an önce tamamlayıp çalışmaları merkez ve sahil kenarındaki mahallelere kaydırmayı hedefliyor.

 

BAŞKAN OTGÖZ, İŞÇİLERLE BİRLİKTE PARKE TAŞI DÖŞEDİ

Başkan Otgöz, Ceylan Mahallesinde devam eden parke çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Otgöz’e Seydikemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak, Ceylan Muhtarı Erdoğan Kiraz ve birim müdürleri eşlik etti. Başkan Otgöz incelemeler sırasında parke döşeyen işçilere yardımcı olmak adına parke taşı döşedi. En güzel hizmetin ekip ruhuyla ortaya çıktığına vurgu yapan Başkan Otgöz’e işçiler teşekkür etti.

 

MUHTARDAN VATANDAŞLARA İKAMETGAH ÇAĞRISI

Seydikemer Belediyesi’nin çalışmalarından dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade eden Ceylan Muhtarı Erdoğan Kiraz, vatandaşlara seslendi. Seydikemer’e daha çok hizmetin gelmesi için vatandaşların ikametgahlarını oturdukları adrese aldırmaları gerektiğine dikkat çeken Muhtar Kiraz, bu sayede Belediye hizmetlerinin artacağına vurgu yaptı. Muhtar Kiraz; “Başkanımız sayesinde köyüm çok güzel oldu. Başkanımız bu yol olduğu gibi her yeri yapmaya çalışıyor. İnşallah gelecek yıllarda devam edecektir.  Her yer yapılsa çok daha güzel olacak. Ben diyorum ki vatandaşlarımız ikametgahlarını oturdukları yere alsınlar. Başkanımda Ankara’dan aldığı yatırımları yapabilsin. Başkanım elinden gelen hizmeti fazlası ile yaptı. Başkanımdan da başkan yardımcılarımdan da hepsinden Allah razı olsun” dedi.

 

BAŞKAN OTGÖZ: “BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE SIKINTILARI ÇÖZECEĞİZ”

Seydikemer’in 65 Mahallesine eşit hizmet götürmek için gece gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Yakup Otgöz; “Yayla bölgesi bizim için çok önemli. Geçen yıl girdik ama kış erken düşünce erken ayrıldık. Bu yıl kalan mahallelerimizde ilk iş olarak yayla bölgesine çıktık. 2 ekip olarak çalışıyoruz. Biri Yayla Ceylan biri de Yayla Karaçulha Mahallesinde. Yayla Karaçulha, Allah izin verirse 2 güne bitecek. Ondan sonra Yayla Çobanisa, Çaltılar, Kınık Mahallelerimizde çalışacağız. Birkaç gün daha burada çalışacağız. Seki bölgesine geçeceğiz. Orada yapabildiğimiz kadar kilitli parke yaptıktan sonra da yavaş yavaş sahil bölgelerine ineceğiz. Merkez ve Yayla Mahallelerini dengeli ve eşit bir şekilde götürmeye gayret ediyoruz. Bugüne kadar bunu yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Hizmet bitmiş midir, iş bitmiş midir? İşin bitme zamanı yok. Biz her yıl çalışmak zorundayız. Çalışmazsan bu işlerin üstesinden gelinmiyor. Muhtarlarıma da teşekkür ediyorum. Ekibime teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik içinde bütün sıkıntıları çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Tozdan çamurdan kurtardık. Kilitli parke vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

AdminAdmin