FETHİYE
Giriş Tarihi : 20-06-2024 10:40

Dünyanın En Zengin Adamı Milyonluk Yatı İle Fethiye’de

Dünyanın En Zengin Adamı Milyonluk Yatı İle Fethiye’de


Dünyanın en zengin adamları listesinde yer alan ve Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un, Türkiye'ye geldiği öğrenildi. Jeff Bezos'un Ege ve Akdeniz koylarını gezdiği, 500 milyon dolara mal edilen “Koru” adlı lüks yatı, tatil cenneti Fethiye'de Göcek’e giriş yaptı.
Tatil cenneti Fethiye'ye dünyaca ünlü isimler akın etmeye devam ediyor. Dünyanın en zengini ve Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un "Koru" adlı lüks yatı, Fethiye’de Göcek açıklarına girdi. Lüks yatta, Bezos'un dinlendiği belirtildi. Diğer yandan Jeff Bezos'un 136 metrelik ultra lüks yatı  'Flying Fox', Fethiye'ye şubat ayında da demir atmıştı. ‘Koru’ lüks yatı, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'a ait lüks özel süper yat sınıfında yer alıyor.
Türkiye'ye 2. Turu
Diğer yandan Jeff Bezos'un 136 metrelik ultra lüks yatı 'Flying Fox', Fethiye'ye Şubat ayında da demir atmıştı.
Almanya'da 2016 yılında inşa edilen ultra lüks yatta 22,5 metre genişliğinde, 12 metre uzunluğunda yüzme havuz, jakuzi, spa, spor salonu, su sporları alanları ve sinema salonları da bulunuyor. İki de helikopter pisti bulunan yatta aynı zamanda biri ana süit, 10'u VIP olmak üzere 11 kabinde 22 misafir ağırlanabiliyor.

AdminAdmin