FETHİYE
Giriş Tarihi : 21-11-2022 16:56

Dönefis açılışında ünlüler yer aldı

Fethiye’de faaliyete başlayan Dönefis isimli işletmenin açılışına yoğun bir katılım oldu. Ünlü isimlerin yer aldığı açılış renkli görüntülere sahne oldu.

Dönefis açılışında ünlüler yer aldı

 

 

Fethiye’de faaliyete başlayan Dönefis isimli işletmenin açılışına yoğun bir katılım oldu. Ünlü isimlerin yer aldığı açılış renkli görüntülere sahne oldu.

 

Mehmet, İlyas ve İbrahim Gökgöz’ün işletmeciliğini yaptığı Dönefis, Yeni Mahalle’de hizmete başladı. İşletmenin açılış etkinliğine ünlü aktör Nuri Alço, 2020 Best Model Türkiye birincisi Melisa İmrak ve internet fenomeni Yasin Cengiz katıldı. Gıda sektörüne ilk kez 2010 yılında Malta’nın Paceville şehrinde çalışan olarak başladığını kaydeden işletme ortaklarından İlyas Gökgöz, 2012 senesinden bu yana da Fethiye’de gıda ve turizm sektöründe yer aldıklarını söyledi.

 

Deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile iddialı olduklarını kaydeden işletme ortaklarından İlyas Gökgöz, tavuk döner ve diğer lezzetleri ile Fethiye’de dikkat çektiklerini söyledi. Açılış dolayısıyla davetlilere ikramlarda bulunuldu. İşletmenin açılış kurdelesi işletme ortakları Mehmet, İlyas ve İbrahim Gökgöz ile ünlü aktör Nuri Alço, 2020 Best Model Türkiye birincisi Melisa İmrak ve internet fenomeni Yasin Cengiz tarafından kesildi. Nuri Alço vatandaşların fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmedi.

 

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü aktör Nuri Alço, “Bugün gerçekten Fethiye’de güzel bir mekânın açılışını gerçekleştirdik. Bu işletme üç güzel insanın, üç kişinin birleşerek açtıkları bir mekan. Allah yollarını açık etsin. Böyle bir yer açmak biraz yürek ister ama onlarda bu yürek var. Sonuna kadar gideceğine inanıyorum. Umarım birçok şube açılacak. Yaptıkları döner harika. Birçok yerde döner yedim ama burası bir harika. Sizlerin huzurunda Mehmet, İbrahim ve İlyas kardeşimi kutluyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde ifadeler kullandı.

 

2020 Best Model Türkiye birincisi Melisa İmrak, “Daha önce Fethiye’ye tatil gelmiştim. Önümde birçok proje var. Bunları değerlendireceğim. Ama öncelikle okulumu bitireceğim” diye konuştu.

 

İşletme ortaklarından İlyas Gökgöz açıklamasında, “2010 yılından beri böyle bir işletmenin hayaliyle yaşıyoruz. İlk hayalimi Malta’ da gerçekleştirdim. 10 yıldır döner sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Tecrübemizi kazandık, kendi işletmemiz için de doğru zamanın geldiğini düşündük. Tecrübeliyiz ve bu işi gerçekten severek yapıyoruz. İnşallah her zaman da böyle olacak. 10 yıldır ustamız hep aynı, aynı ekiple çalışıyoruz. Lezzeti bozmadan devam edeceğiz” dedi.

AdminAdmin