FETHİYE
Giriş Tarihi : 13-06-2024 13:37

Demirtaş, “Verdiğiniz Vaatleri Yerine Getirin”

Demirtaş, “Verdiğiniz Vaatleri Yerine Getirin”

Demirtaş, “Verdiğiniz Vaatleri Yerine Getirin”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı insanı Kamil Mutlu Demirtaş, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya teşekkür ederek, “Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yapması gereken esnafa yönelik çalışmaları Fethiye Belediyesi yapıyor. Ne yazık ki mevcut oda başkanı uyumaya devam ediyor. Seçim sürecinde verilen sözlerin hiç birisi yerine getirilmedi” ifadelerinde bulundu.  

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, Fethiye Belediyesi tarafından Fethiye Sanayi Sitesine yapılan Sağlık İşleri Müdürlüğü Reviri ve yine sanayi çarşısının her köşesinde bulunan hurda araçların kaldırılması nedeniyle başkan Alim Karaca ve ekibine teşekkür etti.
“Verilen Vaatlerin Takipçisi Olacağız Demiştik”

Demirtaş, 8 Ocak 2022 tarihinde gerçekleşen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimi öncesi mevcut yönetimin esnaflara yönelik verdiği projelerin hiç birisini gerçekleştirme girişiminde bulunmadığını aktararak, “O tarihte de söylemiştik. Seçimi kazanırsak, vaatte bulunduğumuz projelerin hepsini hayata geçireceğimizi beyan etmiştik. Elbette mevcut başkan ve yönetimi de vaatlerde bulunmuştu. Ama biz o tarihte “4 dönemdir faaliyet göstermeyen başkan ve yönetimi, şimden sonra da çalışmaz” ifadelerinde bulunmuştuk. Nitekim söylediklerimizde bir bir oldu. Seçimlerin üzerinden iki yıl geçmesine rağmen hiçbir faaliyet yok. Esnafın odası olan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasının görevini Fethiye Belediyesi yapıyor. Mevcut yönetim de o faaliyetleri kendileri yapmış gibi reklamını yapıyor. Bu sözlere esnafımızın karnı tok. O koltuklardan kalkın da esnafın içerisine girip verdiğiniz vaatleri yerine getirin” ifadelerinde bulundu.

Elif OturakçıElif Oturakçı