CUMHURBAŞKANI
Giriş Tarihi : 07-01-2023 18:04

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Antalya'da: 5 Ayımız Var, 5 Ay Durmak Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Antalya'da: 5 Ayımız Var, 5 Ay Durmak Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Antalya'da: 5 Ayımız Var, 5 Ay Durmak Yok

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya’nın Kepez ilçesindeki Toplu Açılış Töreni'ne katıldı…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Maşallah şu anda bugün karşımda gördüğüm muhteşem katılım Antalya'nın nereye doğru yürüdüğünü gösteriyor, fazla değil 5 ayımız var. 5 ay durmak yok, sandıkları gümbür gümbür patlatmaya hazır mıyız?" dedi.

Erdoğan, "Karşımıza yaptırmayız ittifakıyla çıktılar. Kendi aralarında da aynı taktiği izleyeceklerini ilan ediyorlar. Türkiye'ye tek vaatleri yine aynı düzeni geri getirmek. Ama yapamayacaksınız. Bunlar kendi vesayetlerini inşa etmeye çalışıyor. Bu defaki vesayetin adı siyasi vesayet. Biz ülkemizi siyasi ve sosyal kaos ikliminden çıkarmakla gurur duyuyoruz. Bunlar kendi kaoslarını oluşturmaya çalışıyorlar" ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçime ilişkin Antalya'da açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimlere 5 ay kaldığını ve 5 ay boyunca durmadan çalışılması gerektiğini söyledi.

“İstemezükçülük Dışında Bir Şey De Söylemiyorlar.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Bunlar ülkeyi tekrar kendi içine kapatmaya çalışıyor. Nereden tutsanız elinizde kalan bir anlayışla karşı karşıyayız. Millete söyledikleri sözleri uygulayacakları hiçbir hukuki zemin uygun değil. Seçimden sonra böyle bir niyetlerinin olduğuna dair işaret de yok. Türkiye iki başlılığı kaldıramadığı için ağır bedeller ödedi krizler yaşamıştı. Bunlar iki de değil, 6 başlı. Proje namına hiçbir şey olmadığı için istemezükçülük dışında bir şey de söylemiyorlar" şeklinde konuştu.

BHA

AdminAdmin