MENTEŞE
Giriş Tarihi : 02-05-2023 15:45

Çok Amaçlı Sosyal Alan Törenle Hizmete Açıldı

Yapımı Menteşe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 37. Çok Amaçlı Sosyal Alan Göktepe Mahallesinde törenle hizmete açıldı. 

Çok Amaçlı Sosyal Alan Törenle Hizmete Açıldı

ily:"Arial","sans-serif"">Açılış törenine Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol, CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, CHP Muğla Milletvekili Adayı Selçuk Özdağ, siyasi partilerin il temsilcileri, muhtarlar ve bölge halkı katıldı.

Törenin açılış konuşmasında Büyükşehir ve Menteşe Belediyesi’ne teşekkür ederek başlayan Göktepe Mahallesi Muhtarı İsrafil Kaçar, “Mahallemizin içinden geçen 2 kilometrelik ana yolun parke kaplaması Büyükşehir Belediyemizce yapıldı. Osman Başkanımıza mahalle halkı adına teşekkür ediyorum. Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş’te bugün bu güzel tesisi bizlere kazandırdı. Açılışını bugün hep birlikte yaptığımız Çok Amaçlı Sosyal Alana mahallemize hayırlı olsun. Belediyelerimizin hizmetleri bunlarla sınırlı değil. Daha görünmeyen birçok hizmeti bizlere ulaştıran Osman Başkanımıza ve Bahattin başkanımıza halkım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş Göktepe’nin Menteşe’nin en güzel köylerinden olduğunu belirterek şunları söyledi: “9 yıldır Büyükşehir Belediyemizin desteği ile beraber hiç siyaset yapmadan mahallelerimize hizmet ulaştırmaya çalıştık ve başardık. Bu yollar bu kadar güzelse, geceleri suyunuz patladığında ekipler gelip hemen bakımını yapıyorsa, sağlık hizmetleri, cenaze hizmetleri aksamadan sizlere ulaşıyorsa, eliniz sıcaktan sudan soğuk suya değmiyorsa bu hizmetler belediyeler sayesinde yapılıyor. Bugün de çok güzel bir açılışı hep birlikte yapıyoruz. Arazisini Büyükşehir Belediyemizden tahsis ettiğimiz 37. Çok Amaçlı Sosyal Alanı hizmetinize sunuyoruz. Osman Başkanımız ile birlikte hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Göktepe Mahallesi Çok Amaçlı Sosyal Alan Göktepe halkına, Menteşemize hayırlı uğurlu olsun.”

Açılışta konuşmasına buralara bahar gelmiş sözleriyle başlayan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “ Bugün bu güzel tesisin açılışını hep birlikte yapıyoruz. Biz konuşa konuşa, anlaşa anlaşa imkânlarımız ve ihtiyaçlar nispetinde her yere eşit olarak hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.” dedi.

Törende, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol, Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak ve CHP Muğla Milletvekili Adayı Selçuk Özdağ’da birer konuşma yaparak tesisin Göktepe Mahallesine hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Konuşmaların ardından Göktepe Mahallesi Çok Amaçlı Sosyal Alan törenle hizmete açıldı.

AdminAdmin