GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-06-2024 10:58   Güncelleme : 29-06-2024 12:42

Cinnet Geçiren 15 Temmuz Gazisi Kayınpederi ve Kayınvalidesini Öldürdü

Cinnet Geçiren 15 Temmuz Gazisi  Kayınpederi ve Kayınvalidesini Öldürdü

 

15 Temmuz Gazisi Özcan Aybey, eşinin ailesi ile yaşadığı tartışma sonrası girdiği bunalım ile kayınpederini, kayınvalidesini ve evinde çalışan bir kişiyi öldürdü ve bir kişiyi de yaraladı. 
Olay Fethiye’nin Kayaköy Mahallesinde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre 15 Temmuz 2016 tarihinde hain FETÖ terör örgütü tarafından yapılmak istenen ve amacına ulaşılamayan hain darbe gecesinde vücuduna gelen şarapnel parçası ile yaralanan,  ismi daha sonra da  “15 Temmuz Dolandırıcısı” olarak  ülke gündemine düşen Özcan Aybey,  dün akşam saatlerinde eşi ve eşinin ailesi ile yaşadığı tartışma sonrası girdiği bunalım sonucu kayınpederi Şükrü A,  kayınvalidesi Adile A.  ve evinin bahçesinde işçi olarak  çalışan Muhammet A’yı beylik tabancası ile öldürdü.  Olay da ismi öğrenilemeyen bir kişi de yaralandı ve Ambulans ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 
Yaşanan olay sonrası 15 Temmuz Gazisi Özcan Aybey, cinayetin ardından olay yerinden kaçarken, Fethiye İlçe Jandarma ekipleri Aybey’i yakalamak için ilçenin giriş ve çıkışlarında arama çalışması başlattı.

AdminAdmin