SEYDİKEMER
Giriş Tarihi : 10-01-2023 11:58

BAŞKAN OTGÖZ, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN OTGÖZ, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN OTGÖZ, BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN OTGÖZ: “AYRIM YAPMADAN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla, Seydikemer ve Fethiye’de görev yapan gazeteciler ile yerel ve ulusal basın-yayın kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Teras Kafe ve Restaurant’ta akşam yemeği düzenledi. Başkan Otgöz’ün gazeteciler günü için verdiği yemeğe Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı aynı zamanda Batı Akdeniz Gazetesi sahibi Osman Baykuş, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği aynı zamanda SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği Başkanı aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir, MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, gazeteciler, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Birim Müdürleri katıldı.

Düzenlenen yemekte Seydikemer Belediyesi’nin tüm birimleriyle 8 yılda yaptığı hizmetlerin değerlendirildiği video izlendi. Bütün zorluklarına rağmen gazetecilik görevini yapan tüm gazetecilerin günlerini kutlayan Başkan Otgöz, Seydikemer’in geleceği için yapılan çalışmaları anlattı. Akşam yemeğinde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla hazırlanan pastayı Başkan Otgöz, gazeteciler  ile birlikte kesti.

GAZETECİLERDEN BAŞKAN OTGÖZ’E TEŞEKKÜR

Düzenlenen yemekte konuşan Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e basına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Baykuş; “Biz bir pandemi atlattık. Pandemide şunu yaşadık; En sevdiğimiz kişilerin cenazesine, düğününe, bayramına gidip tokalaşamadık, kucaklaşamadık. O nedenle bu tür etkinlikler o kadar önem arz etti ki ve bu nedenle gazetecilere, basına, basın yayına verdiği destekten dolayı öncelikle Seydikemer Belediye Başkanım Yakup Otgöz ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. Son zamanlarda basın yayın biraz geri düşer gibi oldu ama şunu yapmak gerekiyor: Gerçek gazetecilere, basın, ahlak, etik kurallarına uyan, gazeteciliği meslek olarak yapanlara her türlü desteğin verilmesi gerektiğini düşünüyorum. O nedenle Seydikemer Belediyesi’nin ayrım yapmadan verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener; “Böyle bir organizasyon yaptığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği Başkanı Serap Ülkü Özdemir; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde yine hep birlikte beraberiz ama en önemli noktalardan bir tanesi dijital platformlar artık hayatımızda ve her daim olacak. Ben Seydikemer Belediyesi, tüm ekibine, tüm çalışma arkadaşlarına, meclis üyelerine, başkan yardımcılarımıza özellikle kamera arkasında olan basınımızın güzide temsilcilerine teşekkür ediyorum. Pandemi bizi ayırdı. Ama çok şükür bugünü tekrar bir arada kutluyoruz. Hepinizin günü kutlu olsun” dedi.

BAŞKAN OTGÖZ: “SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN HER ZAMAN GURUR VE MUTLULUK DUYDUK”

AdminAdmin