SİYASET
Giriş Tarihi : 04-06-2023 19:25

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hikmet Başak, Serap Ülkü Özdemir'i Makamında Ağırladı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hikmet Başak, Serap Ülkü Özdemir'i Makamında Ağırladı

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hikmet Başak, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) yemin töreninin ardından Dijital Medya Yayıncılar Derneği Başkanı ve Serap Ülkü Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı olan Serap Ülkü Özdemir'i ağırladı.

Hikmet Başak, Serap Ülkü Özdemir'i TBMM'de ağırlayarak, sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu. Bu iki önemli ismin buluşması, Şanlıurfa ve Muğla illerinin arasındaki köprüyü pekiştirdi.

Öte yandan Hikmet Başak'ın yaptığı ilk icraatlarından biri de TBMM oda numarası ve telefon numaralarını Şanlıurfa halkıyla paylaşması oldu. Bu adım, milletvekilinin vatandaşlarla daha yakın iletişim kurma ve zorluklara daha hızlı çözümler üretmeyi hedefliyor.

Milletvekili olarak seçilen Başak Şanlıurfa'nın sorunlarının çözümü, kalkınması ve refahmin oluşturmasında üstüme düşen görevleri üstlenerek taşın altına gövdemi sokmaya hazırım ifadelerini kullandı.

Dijital Medya Yayıncılar Derneği Başkanı ve Serap Ülkü Medya Yönetim Kurulu Başkanı Serap ülkü Özdemir ziyaret sonrası yaptığı açıklamada Milletvekili Başak'ı tebrik ederek, "Şanlıurfa halkıyla paylaştığı iletişim bilgileri, milletvekilimizin görev süresi boyunca bölgeye yönelik çalışmaları ve halkla olan iletişimini yürütme adına büyük bir lider olduğunu gösteriyor" dedi.

AdminAdmin