GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-11-2021 16:10   Güncelleme : 02-11-2021 16:10

Şampiyonanın 3. ayak yarışları Fethiye’de

Türkiye Enduro ve ATV şampiyonaları, 6-7 Kasım tarihleri arasında Fethiye’de bulunan Esenköy Yarış Parkuru’nda yapılacak.

Şampiyonanın 3. ayak yarışları Fethiye’de

 

 

Türkiye Enduro ve ATV şampiyonaları, 6-7 Kasım tarihleri arasında Fethiye’de bulunan Esenköy Yarış Parkuru’nda yapılacak.

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2021 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası ve Türkiye ATV Şampiyonası’nın 3. Ayak yarışları, Esenköy Yarış Parkuru’nda gerçekleştirilecek. Fethiye Belediyesi’nin katkılarıyla Fethiye Orman Spor Kulübü tarafından organize edilen şampiyona, 6 Kasım Cumartesi günü Kültür Merkezi Salonu’ndaki brifing ve ardından Beşkaza Meydanı’nda saat 13:00’da magazin startı ile başlayacak. Şampiyona daha sonra Esenköy Yarış Parkuru’nda sıralama yarışıyla devam edecek.

 

Türkiye Enduro ve ATV şampiyonaları Fethiye yarışı, 7 Kasım Pazar günü saat 10:00’da start alacak.  Şampiyonada seyirci etabının ardından insan-doğa mücadelesinin en görkemli örneklerinin sergileneceği zorlu bir parkurda hem motosiklet hem de ATV yarışlarının kıyasıya devam edeceği belirtildi

 

Enduro sezonunun üçüncü ayak yarışlarına Fethiye’nin ev sahipliği yapacağını dile getiren TMF Yönetim Kurulu Üyesi Sadık Özdemir, “Ülkemizde yarış takviminin artık sonuna geldik. Fethiye yarışı, Türkiye şampiyonlarının belirlenmesinde önemli bir rol oynayacak. Hem motosiklet hem de Atv sınıflarında mücadele edecek sporcuları zorlu bir parkur bekliyor. Ülkemizin hemen hemen her bölgesinden ciddi bir katılım olacak. Fethiye Belediyesi’nin katkılarıyla Fethiye Orman Spor Kulübümüzde yarışın son hazırlıklarını tamamladı. Tüm yarış severleri Esenköy Yarış Parkuru’na bekliyoruz” dedi.