KÖYCEĞİZ
Giriş Tarihi : 07-12-2022 12:34

Otmanlar Mahallesi Doğaya Saygı Projesiyle yeni bir çehreye kavuşuyor

Otmanlar Mahallesi Doğaya Saygı Projesiyle yeni bir çehreye kavuşuyor

Otmanlar Mahallesi Doğaya Saygı Projesiyle yeni bir çehreye kavuşuyor

​Muğla Valisi Orhan Tavlı yerli ve milli firma OPET tarafından hayata geçirilen Doğaya Saygı Projesi kapsamında çalışmaların başlatıldığı Köyceğiz Otmanlar mahallesinde incelemelerde bulundu.
Vali Tavlı’ya, Vali Yardımcısı M. Suphi Olcay, Köyceğiz Kaymakamı Mustafa Maslak, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak, Otmanlar Mahallesi Muhtarı Cemal Dağdelen, Opet Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri Saha Sorumlusu Fatma Bulut Hacısalihoğlu ve Proje Mimarı Murat Kabul eşlik etti.
İlk olarak Otmanlar İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelen Vali Orhan Tavlı, öğrencilerle bir süre sohbet ederek taleplerini dinledi. Okul bahçesinde ve halı sahada incelemelerde bulundu.
Projenin uygulanacağı alanlarda incelemelerde bulunan ve Doğaya Saygı Projesi kapsamında yapılacak çalışmalar hakkında Opet Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri Saha Sorumlusu Fatma Bulut Hacısalihoğlu ve Proje Mimarı Murat Kabul’den bilgi alan Vali Tavlı, Orman Genel Müdürlüğü tarafından Otmanlar Mahallesinde yapımı tamamlanan helikopter pistini inceleyerek hayırlı olmasını diledi.
Muğla’da yerli ve milli firma Opet’le birlikte Doğaya Saygı Projesi kapsamında 10 kırsal mahallede projenin hayata geçirildiğini belirten Vali Orhan Tavlı, "Doğaya Saygı Projesi kapsamında yaptıkları çalışmalardan dolayı Opet ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Projeye kaymakamlıklarımız, belediye başkanlıklarımız, orman bölge müdürlüğümüz ile Muğla Valiliğine bağlı kamu kurum ve kuruluşlarımız da destek vermektedir. Ayrıca onlara da teşekkür ediyorum” dedi.

AdminAdmin