SPOR
Giriş Tarihi : 02-06-2021 12:41   Güncelleme : 02-06-2021 12:41

Olpak kariyerinin 6. maçına çıkmaya hazırlanıyor

Olpak kariyerinin 6. maçına çıkmaya hazırlanıyor

Olpak kariyerinin 6. maçına çıkmaya hazırlanıyor

Fethiye’nin ilk profesyonel boksörü Sezer Olpak, 5 Haziran Cumartesi günü profesyonel kariyerinde geçiş niteliği taşıyan müsabaka için çalışmalarını sürdürüyor. Sıkı bir kamp dönemi geçiren sporcu, Antrenörü Hakan Çınaroğlu eşliğinde fizik kondisyon ve teknik antrenmanlarla bu maç için hazırlıklarını son aşamaya getirdi.

Kariyerinde altıncı maçına çıkmaya hazırlanan profesyonel boksör Sezer Olpak, yoğun bir çalışma sürecinin ardından hazırlıkların tamamlanma aşamasına geldiğini söyledi. Menajeri İlker Furat ile 2021 hedefleri doğrultusunda iki maç yapmayı planladıklarını ifade eden sporcu Haziran ve Ekim aylarının çok önemli olduğunu vurguladı.

Fethiye’nin ilk profesyonel boksörü Sezer Olpak yaptığı açıklamada, “Ekip olarak aile gibi bir hava yakaladık. Organizatörümüz Almanya’da çok başarılı işler yapan Black Wolves Fight Club Sahibi Fatih Altunkaya her konuda bizi destekliyor. Bunun yanında GBA (German Boxing Association e.V. ) çalıştığımız için çok mutluyuz” dedi. 

5 Haziran Cumartesi günü Almanya/ Wiesbaden gerçekleşecek Black Wolves Fight Club Organizasyonu, 12 Raund Sports sosyal medya ağlarından paylaşılacak.