YATAĞAN
Giriş Tarihi : 27-04-2023 00:22

MİLLETVEKİLİ ADAYI TAN, ‘’ HİZMETTE YATAĞAN, AK BELEDİYECİLİĞİN EN İYİ ÖRNEĞİDİR’’

MİLLETVEKİLİ ADAYI TAN, ‘’ HİZMETTE YATAĞAN, AK BELEDİYECİLİĞİN EN İYİ ÖRNEĞİDİR’’

 

Seçim çalışmalarını bugün Yatağan ve Milas’da sürdüren Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, ‘’ AK Parti olarak bu güne kadar Muğla’ya sayısız hizmetler yaptık. Ak Belediyeciliği yıllar sonra Yatağan halkımızla buluşturduk. Belediye Başkanım Mustafa Toksöz, Yatağan ilçesini deyim yerindeyse şaha kaldırdı. Çok ciddi yatırımların Yatağan ilçesine kazandırılmasında emeği geçenleri kutluyorum. Ankara’ya geçen dönem gönderdiğimiz iki vekilimizle Yatağan’a ve Muğla’ya önemli yatırımları getirebildiysek, bu dönemmecliste Muğla 3 yada 4 vekilletemsil edilirse o zaman bölgemize yatırımları kimse durduramaz. Bunu da, teşkilatımızla birlikte yapacak güçteyiz’’dedi.

Ak parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan beraberinde Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Teşkilat Başkanı Şenol Demirtaş, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Barış Eğilmez,İl Kadın Kolları eski Başkanı Ummuhan Toksöz, Ak Parti Muğla Milletvekili Adayları Yakup Otgöz ve Ali Tekin ile Yatağan Muhtarlar Derneğini, esnaf ve STK ziyaretleri gerçekleştirdi.

Milas ilçesinde mahalle başkanlarıyla buluştu

Milas ilçesinde mahalle başkanlarıyla bir araya gelen Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, ‘’ Sizlere güveniyorum. Sizlerin desteğiyle başaracağız. 14 Mayıs’da sandıkları patlatmaya hazırmıyız?. Ben sahada bunu görüyorum’’

Milas’taki seçim çalışmalarını Ak parti Muğla Milletvekili Adayı Ali Mete Karagöz ile sürdüren Milletvekili Adayı Eylem Tan, SKM tarafından hazırlanan program doğrultusunda ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirip, akşam dagençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

AdminAdmin