SİYASET
Giriş Tarihi : 09-06-2023 16:39

İlçe Belediye Başkanlarından AK Partili Vekillere Ziyaret

Muğla ilçe belediye başkanları, 14 Mayıs seçimleri sonrasında AK Parti Muğla Milletvekilleri olarak seçilen Kadem Mete ve Yakup Otgöz'ü Ankara'da ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

İlçe Belediye Başkanlarından AK Partili Vekillere Ziyaret

Ziyaret sırasında yapılan konuşmalarda, AK Parti'nin birlik ve beraberlik içinde Muğla'da hizmete devam edeceği vurgulandı.

AK Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete, ‘’Ziyaretlerinden dolayı Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Ula Belediye Başkanı Özay Türkler, Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdeniz, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz'e ve eşi Ümmühan Hanım'a teşekkür etti. Mete, değerli dava arkadaşlarıma olan minnettarlığımı dile getirerek, birlikte çalışacağımız süreçte Muğla'nın kalkınması ve gelişmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye Yüzyılında hep birlikte Muğla’mıza yakışır şekilde hizmet edeceğiz’’ dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz ise ziyaret sonrası duygularını paylaşarak, Muğla'dan gelen önemli konuklarını ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Otgöz, ‘’Önceki dönem Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca, Seydikemer Belediye Başkanı Bayram Önder Akdenizli'ye Türk bayrağı hediyesi için de teşekkür ediyorum’’ dedi.

Bu ziyaretler, AK Parti'nin Muğla ilçelerindeki belediye başkanları ve milletvekilleri arasındaki işbirliğini ve dayanışmayı göstermektedir. Muğla'nın kalkınması, huzur ve refahının artması için birlikte çalışacaklarını vurgulayan siyasetçiler, Muğla'nın potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek ve halka hizmet etmek için gayret göstereceklerini belirttiler.

AdminAdmin