ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 29-06-2020 21:11   Güncelleme : 29-06-2020 21:11

Fetönün marmaristeki arazi vurgunu

Fetönün marmaristeki arazi vurgunu

FETÖ Marmaris’te Öksüz Ailesi üzerinden milyarlarca dolar vurgun mu yaptı ?

FETÖ Marmaris’te Öksüz Ailesi üzerinden milyarlarca dolar vurgun mu yaptı ?

Hain FETÖ’nün akıl almaz oyunları bir bir gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. İki numaralı firari Adil Öksüz ile aynı soyadını taşıyan hakimlikten atılan Ömer Öksüz ve yine bazı FETÖ’cü hakimler görev yaptıkları Marmaris’te aldıkları kararlarla milyarlarca dolar vurgun yaparak FETÖ’ye finans sağladıkları iddia ediliyor. İşte Muğlatürk’ün özel haberi..

 

FETÖ’nün 2 Numaralı firarisi Adil Öksüz’ün Marmaris ‘de Tapu Hakimleri Üzerinden kirli oyunlar Uyguladığı iddia ediliyor.

2000’li yıllara dayanan olaylar zincirinde Tapu Kadastro Hâkimi HAKKI HAKAN ALANUR, devlet tarafından verilen tapuları kanunen haklı sebebe dayanmaksızın 2001 yılında kendi İnisiyatifiyle farklı kişilere dağıtmasıyla hain FETÖ’ye Milyarlarca dolar finans sağlamanın ilk adımını attığı iddia ediliyor.

 Marmaris’in Hisarönü, Çamlı ve Karacasöğüt Köyleri’ndeki, değerinin 40 milyar dolar civarında olduğu belirtilen 400 bin dönüm arazinin mülkiyeti üzerinde usulsüz kararlar verdiği belirtilen FETÖ’cü Hakim Hakkı Hakan Alanur ataması 3 yılda yapılması gerekirken Marmaris’te 5 yıl görev yapıyor.

5 yıl boyunca Türkiye Cumhuriyeti’nin vermış olduğu tapuları yok sayarak yeni tapular çıkartarak sözde köylülerin yanında gibi davranarak usulsüz paylaşım yaptığı böylece hain terör örgütü FETÖ’ye paralar aktardığı iddiaları yeniden gündeme geldi.

ADİL ÖKSÜZ’ÜN YEĞENİ ATANDI

Bu iddiaları doğrulayan en büyük kanıtlardan birisi ise 5 yıl görev yapan Hakkı Hakan Alanur’un gitmesiyle birlikte yerine iki numaralı hain Adil Öksüz ile aynı soyadı taşıyan Ömer Öksüz’ün hâkim olarak Marmaris’e tayin olması gösteriliyor.

Ömer Öksüz’ün gelmesiyle birlikte FETÖ adeta Marmaris’te tapulara hakim oluyor. Milyar dolarlık araziler Hain Fetö’ye finansman sağlanması için ele geçiriliyor. Usulsüz olarak alınan kararlar yıllarca sorgulamak mümkün olmadı.

15 Temmuz hain kalkışmasından sonra bu iki FETÖCÜ hakimin verdiği tüm kararlar yargıtay tarafından tek tek iptal edilyor.

Sorular ?

Muğlatürk olarak soruyoruz ? 15 temmuz hain kalkışma sonrası görevden alınan ve ihraç edilen  tapu kadastro hakimlerinin verdiği kararlar yeniden incelendi mi ?

Hala yargının içinde bulunan kendini gizlemiş hakimler ile FETÖ’nün ayak oyunları devam ediyor olabilir mi ?  

40 milyar dolar olduğu belirtilen 400 bin dönüm üzerindeki arazinin ne kadarı usulsüz olarak Fetö terör örgütünün eline geçti ?  Buralar kime tahsis edildi ?

 Arazilerin gerçek sahiplerinin mağduriyeti giderilecek mi ?  

Diğer ilçelerde de yada diğer illerde bu şekilde yapılanma yaşandı mı ?

FETÖ yargıya sızdırdığı hakimler ile Türkiye’de başka nereleri usulsüz olarak ele geçirdi ?

15 temmuz hain kalkışmanın 4. yılına sayılı günler kala MUĞLATÜRK olarak yaşanan bu olayları Unutmadık !!! unutturmayacağız !!!