GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2021 14:55   Güncelleme : 27-10-2021 14:55

Başkan adayı Duru çalışmalarını sürdürüyor

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkan adayı Duru çalışmalarını sürdürüyor

 

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Salı Pazarı’nda faaliyet gösteren giyim, ayakkabı ve zücaciye bölümünü; ekibi ile birlikte ziyaret eden Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Yönetim ve denetim kurulu kadroları ile seçime hazır olduklarını kaydeden Duru, çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.

 

Ziyaretleri hakkında açıklama yapan Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, “Biliyorsunuz bizler esnaflar olarak pandemi sürecinde büyük sıkıntılar yaşadık. İki sezondur pandemiden dolayı turizme yönelik eşya satan esnaflarımız gerçekten zor durumdaydı. Yaklaşık bir aydır özellikle İngiltere yasağı kaldırınca biraz nefes alındı. Giyim bölümü esnaflarımız iki haftaya sezonu kapatacak. O yüzden kışın pazara gelmeyen esnaflarımızı ziyaret edelim, aday olduğumuzu, neler yapacağımızı anlatalım istedik” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren Başkan adayı Duru, “Manav bölümü esnaflarımızı da gelecek haftalarda sıkça ziyaret edeceğiz. Çünkü manav esnaflarımızın yazı kışı yok. Bugün bizleri çok güzel karşılayan, bize güç veren değerli ağabeylerime ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Yönetim ve denetim kurulu kadromuz olarak 1 yıl önceden seçime hazırız” ifadelerini kullandı.