YATAĞAN
Giriş Tarihi : 14-10-2020 23:42   Güncelleme : 14-10-2020 23:42

Yatağan'da COVID-19 Denetimleri Sürüyor

Yatağan'da COVID-19 Denetimleri Sürüyor

Covit 19 Denetimleri Hız Kesmiyor
Yatağan İlçesinde büyük bir kararlılıkla sürdürülen Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele amacıyla gerçekleştirilen denetimler hız kesmiyor.
  Bilindiği gibi Yatağan İlçe merkezinde kurulan meyve ve  sebze pazarı başta olmak üzere İlçe genenelinde  Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında   alınan tedbirlere uyulup uyulmadığı konusunda büyük bir kararlılıkla denetimler sürdürülüyor. Denetimler esnasında başta  pazarcı esnafın ve  pazara alış veriş yapmak üzere gelen vatandaşlar olmak üzere tüm vatandaşlar  maske taktıkları ve  sosyal mesafe kurallarına uymaları hususunda sürekli bilgilendiriyorlar.
Yetkililer ülke genelinde olduğu gibi Yatağan İlçesi genelinde de Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında  alınan tedbirlere uymayan çok sayıda vatandaşa idari para cezasının yazıldığını belirterek, bundan sonra da alınan tedbirlere uyulmaması halinde para cezalarının yazılmasına devam edileceğinin  bilinmesini istiyrlar.