GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-11-2021 12:01   Güncelleme : 19-11-2021 12:01

Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi

Bu yıl 4.sü düzenlenen Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi gerçekleştirildi.

Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi

 

 

Bu yıl 4.sü düzenlenen Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi gerçekleştirildi. Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü riyasetinde Atakan Taşur ve Koray Bozat’ın organize ettiği, ana sponsorluğunu Seyhanlar Group A.Ş’nin üstlendiği gecede “İki Devlet Tek Millet” bilinci bir kez daha vurgulandı. Karabağ zafer kutlamasının yapıldığı 4. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde 89 farklı dalda ödüller sahiplerini buldu.

Karabağ zafer kutlamasının yapıldığı 4. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde en iyi erkek dizi oyuncusu ödülünü Kerem Alışık, en iyi kadın ses sanatçısı ödülünü Zara, en iyi erkek ses sanatçısı ödülünü Ferhat Göçer, Türk Dünyası özel kültür sanat ödülünü ise Kültür Turizm Bakanlığı Daire Başkanı Sanem Arıkan aldı. Azerbaycan devlet sanatçısı Tünzale Ağayeva, Karabağ konuşmasıyla izleyenleri duygulandırdı. Ödül töreninde Türk Halk Müziği sanatçısı ve oyuncu Zara, sahne alarak sevilen şarkılarını seslendirdi.

 

SANAT ONUR ÖDÜLÜ SANEM ARIKAN’A…

Ankara’nın tarih, kültür ve sanatına verdiği değer ile bilinen Ankara’nın tarihini gün yüzüne çıkması için Başkent Ankara Meclisi adına yürüttüğü ‘Bir Zamanlar Ankara’  sözlü tarih projesi ile Sanat Onur Ödülü’ne layık görülen Kültür ve Turizm Bakanlığı Daire Başkanı Sanem Arıkan, emeği geçenlere teşekkür ederek manevi değerleri tanımak için çalışmaları sürdürecekleri belirtti.

 

ÖDÜL ALAN İSİMLER İSE ŞU ŞEKİLDE;

Sanat Onur Ödülü: Sanem Arıkan

Yılın Şirketler Grubu: Seyhanlar Group A.Ş  

Azerbaycan'ın Başarılı Siyasetçisi: Ramin Memmedov

Yılın En İyi Kadın Siyasetçisi: Arzu Erdem

Özel Başarı Ödülü: Bedrettin Dalan   

Yılın En İyi Oteli: CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul

Yılın En İyi Genç İş Adamı: Murat Şhaffi

Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi: Meltem Özkandan

Yılın En İyi Erkek Avukatı: Av. Yusuf Dere

Yılın En İyi Kadın Avukatı: Av. Funda Sadıkahmet

Türk Dünyası Farkındalık Ve Sosyal Proje Ödülü : ''Çocuklar Gülsün Diye''gülben Ergen

Yılın En Başarılı Proje Üreticisi: Mesut Büyüksofuoğlu

Yaşam Boyu Meslek Onur Ödülü: Şükrü Avşar / Avşar Film

Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu: Kerem Alışık   

Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu: Nursel Köse

Yılın En İyi Genç Erkek Dizi Oyuncusu: Tolgahan Sayışman

Azerbaycan'ın En Başarılı Kadın Ses Sanatçısı: Tünzale Ağayeva

Yılın En İyi Kadın Ses Sanatçısı: Zara 

Yılın En İyi Erkek Ses Sanatçısı: Ferhat Göçer

Yılın En İyi Reklam Filmi : ''Versage Energy''  Zeki Sincar Production Zeki Sincar

Azerbaycan'ın En İyi Çevre Teknolojileri Şirketi: Waterland / Özkan Aksoy

Yılın En İyi Kozmetik Markası: Berlin Kozmetik

Yılın En İyi Gayrimenkul Şirketi: ABN Gayrimenkul Cem Altıparmak

Yılın En İyi Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı: Turan Sancağı Teşkilatı  / Buşra Taşkın

Yılın En Başarılı Medya Grubu: Demirören Medya

Yılın En Başarılı Televizyon Yapımcısı: Beyaz Tv / Bilal Özbilge

Yılın En İyi Spor Yorumcusu: Sinan Engin

Yılın En İyi Haber Kanalı: TRT Haber

Yılın En İyi Magazin Programı: Kanal D Magazin

Yılın En İyi Magazin Habercisi: Asiye Acar

Yılın En İyi Haber Spikeri: TRT Haber Oya Eren

Karabağ Zaferi Özel Ödülü: Fulya Öztürk

Yılın En İyi Haber Bülteni: ATV Haber Cem Öğretir

Yılın En Yenilikçi Firması: Vector Bilimsel Test Çözümleri / Atılım Gökçe

Yılın En İyi Yat Yönetim Şirketi: Marin Base / Bahadır Şen

Azerbaycan'ın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı: Yandırdın Kalbimi / Aysel Alizade

Yılın En İyi Belgesel Programı : '' Karabağ Azerbaycandır'' CNN Türk

Yılın En İyi Moda İkonu: Gülay Yıldız

Yılın Uluslararası Marka Danışmanı: ''Silveroni'' Buket Çakıcı

Yılın En İyi Kimya Firması: Chemya / Kazım Karabekir Paşa Civantürk

Azerbaycan'ın En İyi Genç Dizi Oyuncusu: Yağmur Şahbazova

Azerbaycan'ın En İyi Güzellik Uzmanı: Sevinç İsmayilova

Azerbaycan'ın En İyi Sosyal Sorumluluk Klibi : ''Benim Hikayem'' Nahide Babaşlı

Yılın En İyi Geleneksel Tamamlayıcı Tıp Hekimi: Dr. Ergin Ertan

Azerbaycan'ın En Başarılı Alternatif Tıp Hekimi:  Dr. Saab Ağasıkızı

Özel Televizyon Başarı Ödülü: Az TV

Yılın En İyi Haber Ajansı: İhlas Haber Ajansı

Yılın En İyi Web Tasarım Ajansı: Dermen Bilişim A.Ş / Tanju Menteş

Yılın En Başarılı Saç Ekim Uzmanı: Abdulaziz Balwi

Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Moda Markası: My Milano & Yağmur Yiğit

Azerbaycan'ın En Yenilikçi Haber Kanalı: Space Tv Muşfiq Hatemov

Yılın En İyi Spa Merkezi: Sanıtas Spa Wellness/Abdurrahman Balta

Yılın En İyi Kadın Sinema Yönetmeni: Gülşen Açıkgöz

Yılın En İyi Mali Müşaviri: Mesut Şenel

Yılın En İyi Gıda Markası: By Fırın / Murat Şhaffi

Yılın En İyi Erkek Moda Markası: Şinasi Günaydın

Yılın En İyi Çıkış Yapan Sahne Performans Sanatçısı: Gölge Rayan

Yılın En İyi Resim Sanatçısı: Yasemin Güler Yıldız

Yılın En İyi Film Yönetmeni: Umut Ertek

Yılın En İyi Uluslararası Mankeni: Hürol Özben

Yılın En İyi Çıkış Yapan Yapım Şirketi: Makinist Film / Canan Keçeci

Yılın En İyi Reklam Ajansı: LLC Ajans Mehmet Lüleci

Azerbaycan'ın En Başarılı Koreografi Sanatçısı: Fatima Fataliyeva

Yılın En İyi Eğitim Kurumu Samyeli Engelsiz Yaşam Derneği: Bahattin Demir

Yılın En İyi Saç Ekim Merkezi: Ömer Uğur Hair Transplant

Yılın En İyi Enerji İçeceği Markası: Versage Energy Drink

Yılın En İyi Çıkış Yapan Holdingi: Çekim Holding İbrahim Çekim

Yılın En Başarılı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi: Uzdent Diş Klinikleri / Fikret Sami Karacalar

Azerbaycan'ın En İyi Turizmcisi: Murat Ahadzad

Yılın En İyi Çıkış Yapan İnfluencer: Çiler Ezgi Odabaşoğlu

Yılın En İyi Turizm Şirketi: Sebil Tur

Azerbaycan'ın En Aktif Genç Siyasetçisi: Anar Sarıyew

Azerbaycan'ın En İyi Kozmetik Uzmanı: Lale Hasanova

Yılın En İyi İş Geliştirme Uzmanı: Ali Seyhan

Azerbaycan'ın En Başarılı Diyetisyeni: Vefa Zeynalabdinova

Yılın En İyi Göz Doktoru: Dr. Mehmet Kay

Yılın En İyi Arabulucu: Av. Muhammed Bahsi

Yılın En Başarılı Şirket Yöneticisi: Caner Öztürk

Yılın En İyi Sivil Toplum Kuruluşu: Kadın Hekimler Vakfı

Yılın En İyi İnovatif E-Ticaret Portali: İyi Bize.Com Esra Oksay

Azerbaycan'ın En İyi Kültür Elçisi: Nermine Qafarlı

Yılın En İyi Uluslararası Siyaset Bilimcisi: Mehmet Emir Aksoy

Yılın En İyi Çıkış Yapan Yönetmeni: Banu Kaptanoğlu

Azerbaycan'ın En Başarılı Sağlık Grubu: Palid Group Of Companies

Yılın En İyi Danışmanlık Ve Eğitim Şirketi: Kdedec Danışmanlık Eğitim

Yılın En İyi Asker Programı: ''Asker'' Arb Tv

Azerbaycan'ın En İyi Kadın Gazetecisi: Ülker Gül

Yılın En İyi Uluslararası TV Programı: Bir Şansım Olsa

Dostluk Nişanı Ödülü: Şamil Ayrım