YATAĞAN
Giriş Tarihi : 17-10-2020 14:47   Güncelleme : 17-10-2020 14:47

Şok Uygulama

Şok Uygulama

Aranan Şahıs Şok Uygulamada Yakalandı
Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan şok uygulamalarda aranan bir şahıs yakalandı.
Yatağan ilçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ilçede güvenlik ve asayişin en üst seviyelere taşınması amacıyla çalışmalar başarılı bir şekilde sürdürürlüyor. Bu bağlamda İlçenin değişik yerlerinde ve farklı zamanlarda şok uygulamalar gerçekleştirildi. Resmi ve sivil ekiplerin katılımıyla gerçekleştirilen şok uygulamalar esnasında yaya vatandaşların yanı sıra araçlar, araç sürücüleri ve araçların içerisinde seyahat etmekte olan yolcular tek tek kontrol edildi.
Yapılan kontrollerde aranması olan bir şahıs yakalanarak gözaltına alınırken, hakkındaki Yatağan Polis Merkezi Amirliğindeki işlemlerin tamamlanmasının ardından adli makamlara sevk edileceği öğrenildi. Ayrıca  kurallara uyulmaması sebebiyle 6.120 T.L. idari para cezası uygulandığı öğrenildi.
Yetkililer bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Koronavirüs (Covit 19) salgın hastalığı ile etkin mücadele kapsamında denetimlerin büyük bir kararlılıkla sürdürüleceğini,başta maske takılması ve sosyal mesafe kullarına uyulması olmak üzere   alınan tedbirlere uymayanlara adli ve idari işlemlerin yapılıp, para cezalarının yazılacağını belirttiler.