SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 18-10-2020 20:49   Güncelleme : 20-10-2020 01:30

Seydikemer AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker Oldu

AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları'nın 3'üncü Olağan Kongresi gerçekleşti. Tek aday olarak gidilen kongrede AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Ramazan Sıtkı Ülker başkan seçildi.

Seydikemer AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker Oldu

Seydikemer AK Parti İlçe Gençlik Kolları 3'üncü Olağan Kongresi Tufanlar Dinlenme ve Düğün Salonunda sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde yapıldı. Saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşının okunmasının ardından gidilen kongrede tek adayla seçime gidildi. Yoğun katılımın olduğu kongreye AK Parti MKYK asil üyesi Abdurrahman Döğücü, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Talha Ülkü, Muğla İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Burak Kaplan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer AK Parti İlçe Başkanı Salih Gümüş, Seydikemer AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, Ak parti Seydikemer önceki dönem Gençlik kolları başkanı Ramazan Yantır, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimi, Seydikemer MHP İlçe Başkanı Mehmet Arıç, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır katıldı.Kongreye tek aday olarak gidilen seçimde Ramazan Sıtkı Ülker  AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi.Başkan.

Ramazan Sıtkı Ülker, herkese teşekkür etti. Ülker, bu davaya gönül vermiş biri olarak Gençlik kolları başkanı olarak görev yapacak olmam beni gururlandırıyor ifadelerini kullandı. Ak Partinin daha ileriye taşınabilmesi için elinden gelen tüm mücadeleyi göstereceklerini belirtti

Seydikemer Beleldiye Başkanı Yakup Otgöz, Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini sundu. Yakup Otgöz yeniden seçilen Başkan Ramazan Sıtkı Ülker'i tebrik etti.