GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2021 21:24   Güncelleme : 27-10-2021 21:24

Projeler ve çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulunuldu 

Projeler ve çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulunuldu 

Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir beraberinde Genel Yayın Yönetmeni Serdar Cemal Süzeroğlu ve Yazı İşleri Müdürü Ayfer Kurt ile birlikte Bozkurt Grup İnşaat Limited Şirketi Yetkilisi Ertan Bozkurt’u ziyaret etti. 


Sohbet havasında geçen ziyarette Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir ile Bozkurt Grup İnşaat Limited Şirketi Yetkilisi Ertan Bozkurt; faaliyetleri ve projeleri üzerine değerlendirmelerde bulunuldu. Bölgemizdeki inşaat piyasası üzerine düşüncelerini aktaran Bozkurt, pandemi döneminde en faal sektörlerden birisinin de inşaat sektörü olduğunu belirtti. 

Ziyarette konuşan Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir, “Yerel ve dijital medya anlamında Muğla’nın 13 ilçesi ve diğer şehirlerdeki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkımızın doğru ve tarafsız habere ulaşması adına ekibimizle birlikte özverili bir çalışma yürütüyoruz. Sizler daha önce bizi ziyaret etmiştiniz. Bu sefer ekip olarak bizler size ziyarette bulunduk. Misafirperverliğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde ifadeler kullandı. 

Ziyarete teşekkür eden Bozkurt Grup İnşaat Limited Şirketi Yetkilisi Ertan Bozkurt, “Şirket olarak bizler inşaat alanında önemli çalışmalara imza atıyoruz. Ülkemizde ve diğer birçok ülkede proje çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Yurtdışı bağlantılarımız bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi Kovid-19 salgını birçok sektörü olumsuz etkiledi. Ama pandemi döneminde en faal çalışan yine inşaat sektörüydü. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri ve ekibinizi tebrik ediyorum” dedi.