SPOR
Giriş Tarihi : 03-09-2021 15:35   Güncelleme : 03-09-2021 15:35

Muğlaspor yönetiminden İl Başkanı Mete’ye ziyaret

Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’yi ziyaret etti.

Muğlaspor yönetiminden İl Başkanı Mete’ye ziyaret

Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’yi ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar, Başkan Vekili Faruk Ondu, İdari Asbaşkan Bekir Kapar, Sosyal Komite Başkanı Bora Çulhaoğlu, Altyapı Şube Sorumlusu Ahmet Niyazi Çağlar ve Sosyal Komite Üyesi Neşet Palu’nun yer aldığı ziyaret sırasında konuşan AK Parti İl Başkanı Mete, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Muğlaspor’a desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Göreve geldiği günden bu yana yönetim kurulu ile birlikte tüm şehrin Muğlaspor markası altında tek yürek olması için yoğun çaba gösteren Kulüp Başkanı Abdurrahman Uçar ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’yi ziyaret eden Başkan Uçar, Muğlaspor’un şehrin en büyük marka değeri olduğunu ifade ederek bugüne kadar kulübe yapmış olduğu katkılar nedeniyle İl Başkanı ve yönetimine Muğlaspor ailesi olarak teşekkür etti.

Muğlaspor’un herkesin ortak sevdası olduğunu belirten AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, ‘‘Muğlaspor bu şehirde yaşayan herkesin tutkusu. Geçmişte çok sayıda projede yeşil beyazlı kulübe destek olduk. Bu desteklerimiz bundan sonrada artarak devam edecek. Güçlü Muğlaspor’u hep birlikte oluşturalım” diye konuştu.

Gerçekleştirilen ziyaret sırasında Muğlaspor Başkanı Abdurrahman Uçar tarafından AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’ye 48 numaralı Muğlaspor forması takdim edildi.