MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 01-10-2020 17:13   Güncelleme : 01-10-2020 18:03

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hastanesi Çalışanlarından Başhekimi Turhan Togan'a Sıcak Sürpriz!

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çalışanları Başhekimi Turhan Togan'a yeni görevinde başarılar diledi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hastanesi Çalışanlarından Başhekimi Turhan Togan'a Sıcak Sürpriz!

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Turhan Togan geçtiğimiz günlerde asaleten göreve atanmıştı. Hastane çalışanları da Başhekimliği'nden ve liderliğinden memnuniyet duydukları Doç. Dr. Turhan Togan için "hayırlı olsun" organizasyonu düzenlediler. Hastanenin güvenlik, bilgi işlem, çamaşırhane, yemekhane bölümlerinin çalışanları ve temizlik görevlileri Turhan Togan için ayrı ayrı hediyeler hazırladı. Bu anlamlı sürpriz karşısında çok duygulandığını belirten Başhekim Togan "Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Yaşadığımız pandemi nedeniyle uzun saatler çalışıyoruz. Evimizden ziyade hastanede vakit geçiriyoruz. Bir aile gibi olduk." dedi.

 

"Sizlerin özverili çalışmaları ve gayretleri olmasa sağlık sistemimiz böyle mükemmel işlemezdi" diyen Togan "Eğer bizler varsak sizler sayesinde varız. Sizler de doktorlarımız, hemşirelerimiz kadar değer verdiğimiz, güvendiğimiz çalışanlarımızsınız. Hepinize bu güzel sürpriz için çok teşekkür ediyorum" dedi.