SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 23-09-2020 17:02   Güncelleme : 23-09-2020 17:27

MİLLETVEKİLİ YELDA EROL GÖKCAN DURMUYOR, AK HİZMETLERİ MUĞLAYA GETİRİYOR…..

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan yoğun tempoda incelemelerine devam ediyor. Meclisin açılmasına kısa bir süre kala Muğla ve ilçelerini karış karış gezen Gökcan, gözlemlediği ve bilgi edindiği tüm konular hakkında notlarını tutuyor. Vatandaşın tüm sorunlarıyla birebir ilgelenen, istek ve temennilerin üzerine kararlılıkla giden Yelda Erol Gökcan’ın izlediği siyaset çizgisi büyük beğeni topluyor. Geçtiğimiz gün Fethiye turunu tamamlayan Gökcan, Seydikemer’de de bir dizi incelemelerde bulundu.

MİLLETVEKİLİ YELDA EROL GÖKCAN DURMUYOR, AK HİZMETLERİ MUĞLAYA GETİRİYOR…..

İlk olarak Seydikemer Kaymakamı Ahmet Güneri’yi makamında ziyaret eden Gökcan; “İçişleri Bakanlığımız tarafından geçtiğimiz ay göreve atanan Seydikemer Kaymakamımız Ahmet Güneri makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.”dedi

 

 

 

 

Ardından Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret eden Milletvekili Gökcan, bilgi alışverişinde bulunarak Seydikemer için yapılan ve yapılması beklenen projeler hakkında bilgiler paylaşıldı. Daha sonra Ak Parti Seydikemer İlçe kongresinde Güven tazeleyen ilçe başkanı Salih Gümüş ve yönetimi ile biraraya gelen Gökcan,

Hayırlı olsun dileklerini iletti. Gökcan “Seydikemer ilçemizin 3. Olağan Kongresinde güven tazeleyen Salih Gümüş Başkanımız ve yönetimi ile bir araya geldik.

Hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Salih Gümüş Başkanımıza ve birlikte görev yapacağı yönetimine başarılar diliyorum.” Dedi.

 

 

 

Seydikemer Muhtarlarıyla buluşan Gökcan, Muhtarların sorunlarını ve problemlerini dinledi. Çözüme kavuşturmak için var gücüyle çalışacağını aktaran Gökcan; “Seydikemer ilçemizde Belediye Başkanımız Yakup Otgöz ve İlçe Başkanımız Salih Gümüş ile muhtarlarımızla bir araya geldik.Toplantıda muhtarlarımızı dinledik.Muhtarlarımızın sıkıntılarının çözümü için çalışmaya devam ediyoruz.”dedi.

 

 

 

 

Gün içerisindeki çalışmalarına yoğun tempo devam eden Yelda Erol Gökcan, inşaatına devam edilen Seydikemer Devlet Hastanesi inşaatını yerinde inceledi. Yapımına devam edilen inşaat hakkında bilgiler alan Gökcan; “İnşaat çalışmaları başlayan 150 yataklı Seydikemer Devlet Hastanemizin son durumu hakkında bilgi aldık. En son teknoloji ile projelendirilen Seydikemer Devlet Hastanemizin İnşaat çalışmaları planlandığı gibi devam ediyor. Seydikemer’li hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun... Muğlamız için çalışmaya devam ediyoruz.” Diye konuştu.

 

 

Gökcan, Son olarak Seydikemer halkına söz verdiği ve yapına 2019 yılında başlanan, önümüzdeki aylarda hizmete girecek olan Kaymakamlık ve Belediye Hizmet binasında incelemelerde bulundu. Millet Bahçesi projesinin de sözünü veren Gökcan yapımı düşünülen yeri görerek incelemelerine devam etti. Gökcan yaptığı açıklamada; “ Seydikemer İlçemizdeki yoğun programımız kapsamında Seydikemer’li hemşerilerimize sözünü verdiğimiz ve temelini 2019 yılında attığımız yapımı tamamlanan Kaymakamlık ve Belediye Hizmet Binasında incelemelerde bulunduk.

Önümüzdeki aylarda hizmete girecek olan hizmet binamız hayırlı olsun. Seydikemerli hemşerilerimizin merakla beklediği Millet Bahçesi Projesinin hayata geçirileceği bölgede de incelemelerde bulunduk. Millet bahçesinin plan ve proje çalışmaları bitti.

Kurum görüşlerinin alınmasının ardından millet bahçesinin ihalesinin yapılması planlanlanıyor. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine inşaatına başlanan Seydikemer İmam Hatip lisemiz ve 100 kişilik yurt inşaatı ise tamamlandı.İlçe merkezinde DSİ tarafından yapılan ikinci köprü projesi ve inşat çalışmaları hakkında bilgi aldık. Siz kıymetli Seydikemerli hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

 

HABER: ERKAN KAÇMAZ