SİYASET
Giriş Tarihi : 20-09-2021 19:38   Güncelleme : 20-09-2021 19:38

Milletvekili Kalyoncu, “Şu anda erken seçim diye bir şey yok”

Milletvekili Kalyoncu, “Şu anda erken seçim diye bir şey yok”

Milletvekili Kalyoncu, “Şu anda erken seçim diye bir şey yok”

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, partisinin Fethiye ilçe teşkilatına ziyarette bulundu. Milletvekili Kalyoncu, şu anda görünürde bir erken seçimin olmadığını dile getirdi.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette MHPİzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, İlçe Başkanı Osman Cura ve yönetim kurulu üyeleri ile istişarelerde bulundu. Ülke gündeminin değerlendirildiği etkinlikte, bölgedeki son durum ve gelişmeler üzerine değerlendirmeler de yapıldı. Tatil için Fethiye’de bulunduğunu belirten Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, erken seçim iddialarının Millet İttifakı tarafından gündemi doldurmak için ortaya atıldığını söyledi.

 

MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura yaptığı açıklamada, “İzmir Milletvekilimiz Prof. Dr. Sayın Hasan Kalyoncu tatil için Fethiye’ye geldiler. Bu süreçte bize zaman ayırıp, teşkilatımızı ziyaret ettiler. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz süreçte bölgemizde meydana gelen orman yangınları nedeniyle de geçmiş olsun dileklerini iletti. Bunun yanında ilçe yönetimimizle de istişarelerde bulunacaktır” şeklinde ifadeler kullandı.

 

MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu açıklamasında, “2 günlük tatil için geldim fakat teşkilatımıza uğramadan olmazdı. Arkadaşlarımızla hasbihal ederek ülke gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunacağız. Bölgedeki son durum ve gelişmeler, ayrıca orman yangınları ve gündem üzerine fikir alışverişi gerçekleştireceğiz. Şu an erken seçim diye bir şey yok. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız bu konu hakkında gerekli açıklamaları yaptı. Burada tartışılacak bir yanı yok. Sadece gündemi doldurmak için uygulanan bir politika. Pandemi ve orman yangınlarının olduğu bir dönemde çözüm üretemeyen Millet İttifakı, erken seçim iddialarıyla gündemi doldurmaya çalışıyor. Böyle bir durum söz konusu değil” dedi.