MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 01-01-2022 12:28   Güncelleme : 01-01-2022 12:28

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN, 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ’NDE YENİ YILIN İLK ÇAĞRISINA CEVAP VERDİ

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN, 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ’NDE YENİ YILIN İLK ÇAĞRISINA CEVAP VERDİ

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN, 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ’NDE YENİ YILIN İLK ÇAĞRISINA CEVAP VERDİ

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, yeni yıla dakikalar kala Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi’ni ziyaret etti.

Milletvekili Gökcan, 112’nin çalışanlarının yeni yılını kutlayarak, Pandemi sürecinde ve Muğla’da yaşanan orman yangınları sürecindeki çalışmaları için teşekkür etti.

Gökcan, yeni yıl pastasını 112 Acil Çağrı Merkezi’mizin kadın çalışanları ile birlikte kesti.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Yılda yaklaşık 1.5 milyon çağrıyı cevaplayan 112 Acil Çağrı Merkezi çalışanlarına Muğla’lı hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Yeni yılınız kutlu olsun” dedi.

YENİ YILIN İLK ÇAĞRISINI MİLLETVEKİLİ GÖKCAN CEVAPLADI

AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan, yeni yılın ilk dakikalarında 112 Acil Çağrı Merkezi’ne Marmaris’ten gelen çağrıya cevap verdi.

Marmaris 1 Nolu 112 Acil Ambulans servisinde görev yapan Dr. Adem Mama, ambulanslarının önüne park eden bir araç nedeniyle vakaya çıkamadıklarını ifade ederek, 112 Acil Çağrı Merkezi’nden yardım istedi.

Milletvekili Gökcan, çağrısını cevapladığı doktorun talebini emniyet birimlerine aktararak aracın kısa zaman içinde ambulansın önünden çekilmesini sağladı.

AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan, bir çağrıda bulunarak “Muğla’lı hemşehrilerimizden isteğim, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni gereksiz yere meşgul etmesinler ve geçiş önceliği olan ambulanslara trafikte mutlaka yardımcı olsunlar. İnsan hayatını kurtarmak için zamanla yarışan tüm sağlık çalışanlarımızın yeni yılını kutluyor ve kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.