MİLAS TÜRK
Giriş Tarihi : 06-01-2021 14:03   Güncelleme : 06-01-2021 15:24

Milas Ak Parti Birlik Ve Beraberlik Mesajı Verdi

Milas Ak Parti Birlik Ve Beraberlik Mesajı Verdi

İlçe Başkanı Emin Çelik Milas’ın tanınan yüzleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

İlçe Başkanı Emin Çelik, İlçe Teşkilat Başkanı Pamir Barut, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Karcıoğlu tarafından düzenlenen kahvaltıya Milas’ın tanınmış simaları katıldı.

AK Parti Milas İlçe Binasında düzenlenen kahvaltıya Milas’ın tanınmış siyasetçileri katıldı. İlçe Başkanı Emin Çelik, 2009 Yılı Yerel Seçimlerde Belediye Başkan Adayı Mustafa Yalçın, 2014 Yılı Yerel Seçimlerde Belediye Başkan Adayı Rüştü Yiğitkaya, 20 yıl Muhtarlar Derneği Başkanlığını yürütmüş önceki dönem Hacıilyas Mahalle muhtarımız Yener Karaca, Eski Anavatan Partisi İlçe Başkanı Fikri Çırak, Eski Anavatan Partisi İl Genel Meclis Üyesi Yaşar Çakır, Eski Anavatan Partisi Üyesi Ali Aydın gibi isimleri AK Parti çatısı altında buluşturdu. Milas’ın tanınmış iş adamları Erol Çengelci, Mesut Karagöz, Savran Mahallesi Muhtarı Zekeriya Köse, Beyciler Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Genç, sanayi esnafı Şeref Kahvecioğlu, önceki dönem mahalle başkanımız Ali Turgut katıldı.

“Yeni Dönem Milas” sözüyle dikkatleri üzerine çeken Çelik, Milas’ın doğal siyasetin dışında farklı yol izliyor. Çelik siyaset düzenini tamamen değiştirerek güçlü adımlarla ilerliyor. Çelik, eski dönemlerde siyaset yapmış Milas siyasetini yakından tanıyan ve aktif siyasette pek gözükmeyen tüm siyasetçileri bir arada toplamaya ve hepsinin önünde saygı ve sevgisini göstermeye devam ediyor. Milas gibi sol görüşün hakim olduğu bir bölgede sağ siyasetini ve farklı görüşleri bir araya toplayan Çelik, “Yaptığımız her şey Milas için, bizim amacımız geçmişte siyaset yapmış Milas’ın kültürüne hakim bu coğrafyayı tanıyan siyasi büyüklerimi AK Parti Çatısı altında ağırlamak onlara saygımızı, hürmetimizi, kapımızın sonuna kadar açık olduğunu göstermektir, bu bizim görevimiz. Yaptığımız siyaset Milas coğrafyasına bilinen siyasetten çok farklı çünkü yerimizde oturmak yerine Milas’a hizmet etmek adına neleri yapabiliriz, bunun derdindeyiz. Bizim kapımız her görüşe açık çünkü bizler birlikte güçlüyüz. Bizler buralarda gelip geçiciyiz baki olan Milas ve bu doğrultuda ne gerekiyorsa onu yapmaya özen gösteriyoruz ve göstereceğiz. Milas’ın yeni dönemde geleceğinin konuşulduğu şu dönemde bizler ne kadar çok çalışırsak o kadar çok başarırız. Bugün burada çok değerli insanlar var onların görüşü benim için değerli, onlar yıllardır siyasetin içinde Milas’ın siyaset havasının ciğerlerine kadar hissetmiş insanlar, bizden önce de siyaset içindelerdi ve bizler onları dinlemeden onları bilmeden Milas içindeki siyaset havasının soluyamayız. Göreve geldiğim günden beri yegane amacım Milas’ta bir şeyleri başarmak ve görevim gereği Milas’ı hizmetlerle buluşturmak. Bu tür kahvaltıları her zaman yapmaya özen göstereceğiz. Teşkilatım da ben de bunlar için çalışıyoruz. Yeni dönem Milas’ı tüm vatandaşlarımız hissedecektir. Bizler hizmet adına ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi. Kahvaltı sohbet havasında; Milas için yapılabilecek her türlü hizmet, her türlü siyaset ve birlikteliğin sağlamak adına neler yapılabileceğinin konuşulduğu farklı görüşlerin dile getirildiği ve gelecek dönemlerde nelerin daha iyi yapılabileceği bir sohbet ve istişare şeklinde gerçekleşti.

Kahvaltı hatıra fotoğrafları ile son bulurken AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, bina önünde çekilen fotoğrafta eğilerek poz vermesi dikkatlerden kaçmadı. Çelik Milas’ta siyasetin çok farklı yönlerini ortaya koyuyor. AK Parti Milas İlçe Teşkilatı yeni dönemde  aldığı olumlu dönüşlere yenilerini eklemeye devam ederek sıcak ve olumlu teşkilat yapısı ile takdir toplamaya devam ediyor.