GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-11-2021 14:28   Güncelleme : 01-11-2021 14:28

Mete Ay tekrar başkan seçildi

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği olağan genel kurulu sonrasında mevcut başkan Mete Ay ve yönetim kurulu üyeleri tekrar güven tazeledi.

Mete Ay tekrar başkan seçildi

 

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği olağan genel kurulu sonrasında mevcut başkan Mete Ay ve yönetim kurulu üyeleri tekrar güven tazeledi.

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği sosyal tesislerinde gerçekleşen kongrede ilk olarak açılış, yoklama ve saygı duruşu gerçekleştirildi. Olağan genel kurulu divan başkanlığını Hasan Şimşek, katip üyeliklerini ise Berna Ergen ve Kemal Divarcı yaptılar. Divan heyetinin oy birliğiyle seçilmesinin ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

 

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği faaliyet raporu mevcut başkan Mete Ay tarafından okunarak, oy birliği ile kabul edildi. Çalış-Der’in denetleme kurulu raporu Kaan Günday tarafından okundu ve oy birliğiyle ibra edildi. Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Mete Ay konuşmasında, “Aynı yönetim kuruluyla devam ediyoruz. Zaten yaklaşık 12 yıldır devam ediyoruz. Ama yavaş yavaş bırakmamız gerektiğini Mahmut Bey ile sürekli istişare ediyoruz. Ancak yanımızda çok güzel çalışan arkadaşlarımız var. İnşallah bu yönetim kurulu güzel işlere imza atarak çalışmalara devam edecek. Bizde huzurla ileride yerlerimizi kardeşlerimize bırakacağız. Bu arada tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum. İkinci toplantı yapmaya ihtiyaç duymadan bir kere de olağan genel kurulumuzu hallettik. Herkese çok teşekkürler” şeklinde ifadeler kullandı.

 

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği (Çalış-DER), olağan genel kurulunda seçilen yönetim kurulu şu şekilde;

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri                    

Mete Ay, Mahmut Çakır, Cenk Şimşek, Hüseyin Küp, Selim Günday

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

İsmail Cem Tunç, Necati Çat, Kemal Divarcı, Alp Berk, Ahmet Selim Yücel

 

Denetleme Kurulu Asil Üyeler

Kaan Günday, Yusuf Karakuş, Zafer Veli Küp

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler

Timur Cenk Budak, Umut Dalgıç, Kevser Kokun