MENTEŞE
Giriş Tarihi : 28-10-2021 14:04   Güncelleme : 28-10-2021 14:04

Kılıçdaroğlu Menteşe’de Coşkuyla Karşılandı

Kılıçdaroğlu Menteşe’de Coşkuyla Karşılandı

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait yatırımların açılışını yapmak ve bir dizi ziyaretler için Muğla’ya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Menteşe’de coşkuyla karşılandı.

Bölgenin en büyük pazarı olan Perşembe Pazarında üretici ve esnafları ziyaret eden Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla bol bol sohbet etti.  Daha sonra Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait Yüz Yaş Evini ziyaret eden Kılıçdaroğlu Yüz Yaş Evi sakinleri ile Çökertme Türküsü’nü söylediler. Buradaki söyleşinin ardından Menteşe Belediyesi’ni ziyaret eden Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nuBelediye Başkanı Bahattin Gümüş ve çok sayıda vatandaş alkışlar eşliğinde karşıladı.  “Türkiye sana, Menteşe bize emanet. Muğla’nın Gururu Kılıçdaroğlu” sloganları atılan karşılamada Başkan Gümüş,Kılıçdaroğlu’na Menteşe Belediyesi Ebru Sanat Atölyesinde hazırlanan ve kendi portresinin yer aldığı tablo hediye etti. Gördüğü ilgiden son derece memnun kalan Kılıçdaroğlu, Başkan Gümüş’e teşekkür ederken, kalabalığı selamlayarak Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne geçti. Burada resmi törenle karşılanan Genel Başkan Kılıçdaroğlu Büyükşehir Anı Defterini imzaladı.  
Genel Başkan Kılıçdaroğlu, toplu açılış ve temel atma töreni için Büyükşehir Belediye Binasından ayrılarak Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’ne geçti.