ÇAMELİ
Giriş Tarihi : 23-04-2022 14:59

KAYMAKAM ARZUNUR DİNEK GÖREVİNE BAŞLADI

KAYMAKAM ARZUNUR DİNEK GÖREVİNE BAŞLADI

KAYMAKAM ARZUNUR DİNEK GÖREVİNE BAŞLADI 

Çameli ilçesi Yeni Kaymakamı Arzunur Dinek korumalar eşliğinde evinden alınarak birim amirleriyle beraber Kaymakamlık girişinde karşılandı. Kaymakam Arzunur , temsili olarak makam koltuğunu devraldı ve yapmak istediklerini Kaymakam Yenigün’e ve Birim Daire Amirlerine anlattı. Gerekli istek, emir ve talimatlarını ilgililere ileterek koltuğuna oturdu.

BELEDİYE'DE GELENEK DEĞİŞMEDİ

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Başkanlık Koltuğunu Çocuklara Emanet Etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda bir kez daha gelenek bozulmadı. Çameli Atatürk İlkokulundan 4A Öğrencilerinden , Fatma Naz Kağnıcı , Yaren Su Genç ,Kıvanç Kandemir Sınıf Öğretmeni Gülşen Ayhan ile birlikte Başkan Arslan'ı ziyaret etti.

23 NİSAN'DA ÇOCUKLAR BAŞKAN OLDU

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Başkanlık koltuğunu kendisini ziyarete gelen çocuklara emanet etti. Başkanlık Koltuğuna ilk olarak Fatma Naz Kağnıçı ,Yaren Su Genç ardından Kıvanç Kandemir oturdu

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Cumhuriyetimizin Kurucusu, Ulu Önderimiz Atatürk, Meclisimizin açıldığı bu güzel günü çocuklarımıza, geleceğimize, yarınlarımıza armağan etmiş. Çocuklarda bu anlamlı ve güzel günde koltuklarımıza oturarak, bu makamların ulaşılabilir olduğunu görüyorlar. Bizim çocuklarımıza olan inancımız tam. Ata'mızın bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimize bu çocuklar sahip çıkacak. Tüm çocukların ve ülkemizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun dedi