FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 13-04-2022 12:19

İş İnsanı Doğu’dan iftar yemeği programı

İş İnsanı Emrah Doğu, Gaziler Derneği üyeleri ve vatandaşlar için iftar yemeği programı düzenledi.

İş İnsanı Doğu’dan iftar yemeği programı

 

 

İş İnsanı Emrah Doğu, Gaziler Derneği üyeleri ve vatandaşlar Haberleri">vatandaşlar için iftar yemeği programı düzenledi.

 

İş İnsanı Emrah Doğu, Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri ve Fethiyeli vatandaşlar için iftar yemeği programı düzenledi. Gaziler Derneği bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Fethiye Kaymakam Vekili Alper Balcı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Salman Yellice, AK Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk, İyi Parti İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Fethiye Müftüsü Kamil Oktay, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve birçok vatandaş katıldı. Programın ardından Gaziler Derneği yönetimi tarafından İş İnsanı Emrah Doğu’ya hediye takdim edildi.

 

GAZİLER DERNEĞİ VE FETHİYELİLER İLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİM

İş İnsanı Doğu yaptığı açıklamada, “11 Ayın Sultanı Ramazan ayında Emrah Doğu olarak Şehit ve Gaziler derneğimiz ve Fethiyelilerimiz ile iftar yemeğinde bir araya geldim. Vatan uğruna şehit olan canlarımızı bir kez daha rahmetle anıyorum. Allah kabul etsin” ifadelerini kullandı.