FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 09-10-2020 12:18   Güncelleme : 09-10-2020 12:18

Hüdaverdi Sarper Konakçı'dan " Üye Kayıt Show "

Hüdaverdi Sarper Konakçı'dan

06.10.2020 Tarihinde yeni yönetimini belirleyen fethiye ak parti ilçe teşkilatı İlçe  Başkanı Turgay Öztürk başkanlığın'da çalışmalarına hız verdi. Ataması yapıldığı günden beri ilk hedeflerinin Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan yardımcısı  Erkan Kandemir'in teşkilatlarda üye kayıtlarına önem verin çağrısına uymak olduğunu dile getiren Başkan Öztürk ve ekibi kongre sonrası yapılan yönetim kurulu görev dağılımı sonrası sahaya indiler.

Ilçe Tanıtım ve Medya Başkanın'dan 50 Üye Kaydı 

Ilçe Tanıtım ve Medya Başkanı Olarak ilçe yönetiminde görev alan Hüdaverdi Sarper Konakçı görevine hızlı başladı üye kayıtlarında adete show yapan konakçı ayağının tozuyla ilçe teşkilatına 50 Üye kazandırdı.

Hüdaverdi Sarper Konakçı " Ilk Hedefimiz cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Teskilattan sorumlu  Genel Baskan Yardımcısı Erkan Kandemir'in Ak partiye üye kazandırma hedefini bizde kendimize görev bildik ve çalışmalarımıza başladık ilk etapta 50 arkadaşımızı partimize üye yaptık kendilerine ve partimize hayırlı olsun. Biz ilçe başkanımız sayın Turgay Öztürk başkanlığında yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızla uyum içinde çalışarak  üye sayımızı arttırıp 2023 genel seçiminde 3 yada 4 milletvekili çıkarmak hemde 2024 yerel seçimlerinde fethiye belediyesini Ak belediyecilik ile tanıştırma hedefimize ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız.