SİYASET
Giriş Tarihi : 02-02-2021 15:24   Güncelleme : 02-02-2021 16:00

Hikmet Selçuk'tan Kılıçdaroğlu'na Cevap

Hikmet Selçuk'tan Kılıçdaroğlu'na Cevap

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde düzenlenen Çiftçi Buluşması programı'nın açılışında konuştu. Konuşmasının Bir Bölümünde Kılıçdaroğlu Şunları Söyledi : 

Dünyanın En Pahalı Mazotunu Türk Çiftçisi Kullanıyor.Yata Bedava Yata Çok Düşük Fiyatla Veriyorsun Eee Ne Olacak Adam Tur Atacak Gezecek  Elinde Viski Koy Koy Gezecek Bütün Dünyayı Gezip Eğlenecek Arkadaşları İle Beraber Ona Mazot Çok Düşük ÖTV si Yok KDV si Yok Eee Çiftçi Mazotunu Alıp Dünyayımı Gezecek Allah Aşkına Traktörüne Binecek Tarlasına Gidecek Dünyanın En Pahalı Mazotu Mazot Desteği Onuda Vermiyosun.Dedi

Bu Konuşma Üzerine Alesta yat yönetim kurulu Başkanı ,Ak parti fethiye Belediye meclis Üyesi ve  Ak parti Muğla Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi  Hikmet Selçuk'tan Kılıçdaroğlu'na Cevep Geldi : 

Değerli Meslektaşlarım;

Biraz önce CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun çiftçilik ile ilgili konuşmasını dinledim. Üzüldüm, şaşırdım…
Ülkeyi yönetmeye talip partinin yeterli bilgiyi almadan bir sektör hakkında yalan yanlış konuşmalarını üzülerek izledim. Sevgili dostlar; yat işletmeciliği ile ilgili bizlerin ucuz mazot alıp, elimizde viski koy koy gezip tatil yapıyormuşuz algısı yaratarak bütün ülkenin önünde bunu dile getiriyor.  
Bilmiyor ki; yatların aldığı bu indirimli mazot ülkeye döviz kazandırıcı bir hizmette kullanılıyor.
Kimsenin bunu siyasi bir eleştiri olarak görmesini istemiyorum ancak bu partiye yakın siyaset yapan arkadaşlarımızın uyarılmasını mesleğimiz adına rica ediyorum. Saygılarımla..