ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 10-07-2021 15:57   Güncelleme : 10-07-2021 16:02

GÜVENLİK GÖREVLİSİNE SALDIRI

Muğla’nın Marmaris İlçesinde bir yat firmasında güvenlik görevlisi olarak çalışan F. Büyükelçi , sokak ortasında kimliği belirsiz kişiler tarafından darp edildi. Saldırı anı bir işerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

GÜVENLİK GÖREVLİSİNE SALDIRI

Muğla’nın Marmaris İlçesinde bir yat firmasında güvenlik görevlisi olarak çalışan F. Büyükelçi , sokak ortasında kimliği belirsiz kişiler tarafından darp edildi.

Saldırı anı bir işerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Marmaris’e bağlı Bozburun mahallesinde yaşandı. Güvenlik kameraların yansıyan saldırı şöyle gerçekleşti.Bir yat firma yapım yeri ve marinasında güvenlik elemanı olarak görev yapan F.Büyükelçi(25), iş çıkışı alışveriş için  çarşıya geldi. İddiaya göre,mağazaya girdiği sırada tanımadığı bir kişi dışarı çağırdı ve tartışmaya başladılar. İşyeri önünde 3 kişi tekme tokat güvenlik görevlisi Büyükelçiye sadırdı. Burnu ve ayağı kırılan F. Büyükelçi , çevredeki vatandaşların olay yerine çağırdığı ambulansla hastaneye kaldırıldı. Burnu ve ayağı kırılan Büyükelçi hastanede tedavi altına alındı. Jandarma 3 saldırganı yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.