BODRUM
Giriş Tarihi : 29-06-2021 21:57   Güncelleme : 30-06-2021 09:15

Gökmen, “Sağlık alanında Bodrum’a müjdelerimiz olacak”

Gökmen, “Sağlık alanında Bodrum’a müjdelerimiz olacak”

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen beraberinde AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret etti.

Muğla’ya yapılacak sağlık yatırımlarının ele alındığı ziyarette AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya; sünger ustası İbrahim Totoz’un hazırladığı Bodrum süngeri hediye etti. İlçe Başkanı Gökmen, Muğla ve ilçelerine gösterdiği önemden dolayı Bakan Koca’ya teşekkürlerini sundu.

Ziyaret hakkında sosyal medya hesabından bir değerlendirmede bulunan AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, “Sadece ülkemizde değil, dünyada örnek gösterilen Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca, TBMM’de  bizleri konuk etti. Muğla Milletvekillerimiz Sayın Yelda Erol Gökcan ve Sayın Mehmet Yavuz Demir ile birlikte Yatağan Belediye Başkanı Sayın Mustafa Toksöz ve ilçe yönetim kurulu üyelerimizin de yer aldığı ziyarette;  Sayın Bakanımız'a Bodrum'un 56 mahalle muhtarlarının ortak imzaladığı ve Yeni Bodrum Devlet Hastanesi'nin adının kahraman şehit polisimiz Ercan Yangöz olması konulu dilekçeyi takdim ettik” dedi.

Açıklamasını sürdüren İlçe Başkanı Gökmen, “Sayın Koca bu talebi çok anlamlı buldu ve gereğinin yapılacağını söyledi. Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile birlikte Yeni Bodrum Devlet Hastanesi dışında, ilçemize yapılacak çok önemli sağlık yatırımlarını da konuştuk. Sağlık alanında çok yakın bir zamanda Bodrum’a müjdelerimiz olacak.

Siz değerli hemşehrilerimize selam ve sevgilerini gönderen Sayın Bakanımız Dr. Fahrettin Koca'ya sünger ustası İbrahim Totoz'un sadece 2 saatte hazırladığı Bodrum süngerini hediye ettik. Sayın Bakanımıza yakın ilgisi, Bodrum ve Muğla'ya gösterdiği önem için çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.