FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 31-05-2022 13:53

Fethiyespor’un şampiyonluğu Beşkaza Meydanı’nda coşkuyla kutlandı

2. Lige yükselen Fethiyespor şampiyonluğunu Beşkaza Meydanı'nda taraftarıyla birlikte kutladı.

Fethiyespor’un şampiyonluğu Beşkaza Meydanı’nda coşkuyla kutlandı

 

 

2. Lige yükselen Fethiyespor şampiyonluğunu Beşkaza Meydanı'nda taraftarıyla birlikte kutladı.

 

2. Lig’e yükselen Fethiyespor’un şampiyonluk kutlama gecesi Fethiye İlçe Stadyumu önünden kutlama konvoyu ile başladı. Futbolcular, teknik heyet, yönetim kadrosu, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, siyasi parti temsilcileri şampiyonluk konvoyunda yer alan isimler oldu. Konvoya yoğun bir katılım sağlayan Fethiye halkı kupa töreninde de takımını yalnız bırakmadı. Konvoy sonrasında Beşkaza Meydanı’nda devam eden şampiyonluk coşkusu Fethiye Bandosu’nun gösterileri ile başladı. Yazdığı ‘Fethiyespor’ marşıyla büyük alkış toplayan sanatçı Mustafa Selçukoğlu sahneye çıktı.

 

Mustafa Selçukoğlu’nun sahnesiyle birlikte Beşkaza Meydanı’nı dolduran Fethiyesporlular, alkışlarla şarkıya eşlik etti.  Tüm Fethiyespor emekçileri, futbolcular, yönetim kurulu tek tek sahneye çağrıldı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan futbolcular, taraftarları coşturdular. Fethiyespor Kulübü Başkanı Esat Bakırcı, hedeflerinin 1. Lig olduğunu ifade etti. Duygu dolu anlar yaşayan Başkan Esat Bakırcı, şampiyonlukta emeği olan herkesi kutladı. Çocukların spora yönelmesinin en büyük hedefi olduğunu da söyleyen Bakırcı’nın sözleri taraftarlar tarafından alkışlarla kesildi.

 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da her daim Fethiyespor’un yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Karaca, 3 yılda farklı branşlarda elde edilen üç şampiyonluğa dikkat çekerek, Fethiyespor’un hedefinin 1. Lig olacağını söyledi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, bu başarıda emeği olan herkesi kutladı.

 

Fethiyespor yönetimi, futbolcular ve takıma emeği geçen herkes sahnede toplanarak pasta kesimi eşliğinde şampiyonluk kupasını hep beraber havaya kaldırdılar. Fethiyespor önümüzdeki sezon 2. Lig’de mücadeleye devam edecek.