FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 28-04-2021 17:48   Güncelleme : 28-04-2021 17:48

Fethiyenin Proje ve Yatırımları Masaya Yatırıldı

Fethiyenin Proje ve Yatırımları Masaya Yatırıldı

Fethiyenin Proje ve Yatırımları Masaya Yatırıldı

 

AK  Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Milletvekili Yelda Erol Gökcan ile bir araya gelerek, Fethiye’ye yapılmakta olan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, dün Ankara yolculuğu öncesi partisinin  bazı ilçe başkanları ve belediye başkanları ile bir araya gelerek  değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Dalaman İlçesinde gerçekleşen toplantıya AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk de katılarak, Fethiye gündemi hakkında Milletvekili Gökcan ile görüş alış verişinde bulundu.

 

Toplantının oldukça verimli geçtiğini belirten AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Her zaman olduğu gibi Milletvekilimiz Yelda Erol Gökcan ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Malumu olduğu üzere kendisi yakın bir tarihte ilçe teşkilatımıza gelerek, ilçemiz adına güzel sürprizlerde bulunmuştu. Milletvekilimiz her hafta Pazartesi günü akşamları Ankara’ya Meclis toplantısına gidiyor ve Perşembe akşamları da Muğla’ya dönerek il genelindeki çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekilimiz Yelda Erol Gökcan’ın Ankara’ya gidişinde Dalaman2dan kalkacak uçak saatini de planlayarak ilçe başkanlarımızla 1 saate yakın bir toplantı yaptık ve ilçemizin sorunlarını kendisine aktardık. Toplantımıza  Dalaman Belediye Başkanımız Muhammet Karakuş, Ula Belediye Başkanımız Özay Türkler, Büyükşehir Meclis Üyemiz Kemal İlhan, Dalaman İlçe Başkanımız Şefik Oğuz, Köyceğiz İlçe Başkanımız Mehmet İlhan ve Ortaca İlçe Başkanımız Hakan İlhan ve ben katıldım. Tüm başkanlarımız kendi ilçelerine ait sorunları dile getirdi. Bende ilçemizde yapılması planlanan ve yapılmakta olan proje ve yatırımlar hakkında değerlendirmede bulundum. İlçemizde yapılması planlanan yatırımların projeleri hızlı bir şekilde zaten devam ediyor. Milletvekillerimiz de sağ olsunlar hep takipçisi oluyorlar. Zaten Allah izin verirse Ramazan Bayramının ardından bende Ankara’ya giderek, sayın Bakanlarımız ile görüşme planlıyorum. Fethiye’mize daha güzel sürprizlerimizde olacak” dedi.