SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 17-08-2021 17:06   Güncelleme : 17-08-2021 17:06

FETHİYE MUHARİP GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN OTGÖZ’E ZİYARET

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ve dernek yönetimi, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret etti.

FETHİYE MUHARİP GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN OTGÖZ’E ZİYARET

 

 

 Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ve dernek yönetimi, yangın felaketinin ardından Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Türkiye’de yaşanılan yangın felaketini üzüntüyle takip ettiklerini dile getiren Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, böyle büyüklükte bir felaketin bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Dernek Başkanı Ünal, derneğin çalışmaları ve yürütülen faaliyetler hakkında da Başkan Otgöz’e bilgi verdi.

“KAPILARIMIZ HER ZAMAN AÇIK”

Ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Başkan Otgöz; “Şehit ailelerimize ve gazilerimize kapılarımız her zaman açıktır. Nazik ziyaretlerinden dolayı Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal ve dernek yönetimine teşekkür ederim” dedi.