FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 26-05-2021 09:43   Güncelleme : 26-05-2021 09:43

Beşiktaş taraftarları kutlamalara devam ediyor

Beşiktaş taraftarları kutlamalara devam ediyor

Beşiktaş taraftarları kutlamalara devam ediyor

Bu sezon Süper Lig’de şampiyon olan Beşiktaş taraftarları, ülke genelinde kutlamalarına devam ediyor. Fethiye Kartalları Başkanı Erhan Yılmaz ve üyeleri tarafından organize edilen kutlama etkinliği, Ölüdeniz Mahallesi Belceğiz Plajı’nda gerçekleştirildi.

Renkli görüntülere sahne olan program Fethiye’de yaşayan ünlü sarkıcı Hayko Cepkin ve Beşiktaş’ın Efsane Başkanı Süleyman Seba’nın manevi kızı Şenay Taşkın’ın katılımı ile gerçekleştiridi. Fethiye Kartalları Başkanı Erhan Yılmaz, üyeler ve taraftarların yer aldığı kutlamada meşaleler yakılıp; Beşiktaş Marşları söylendi. Akşam saatlerinde başlayan organizasyonda, siyah beyaz renklere gönül vermiş taraflarlar, hem lig hem de Türkiye Kupası şampiyonluğunu doyasıya kutladı.

Fethiye Kartalları Başkanı Erhan Yılmaz yaptığı açıklamada, “Beşiktaş bu sene hem lig hem de kupa şampiyonluğuna ulaşarak; büyük bir başarıya imza attı. Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın’ın önderliğinde yakaladığımız bu başarı, camia olarak hepimizi mutlu etti. Fethiye’deki ikinci kutlamamızı yaptık. Katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Beşiktaş’ın Efsane Başkanı Süleyman Seba’nın manevi kızı Şenay Taşkın, “İlk olarak Beşiktaş’ın voleybol takımında forma giydim, daha sonra atletizm takımına geçtim. Beşiktaş’ın Efsane Başkanı rahmetli Süleyman Seba’nın manevi kızıyım. 4 yıldır Fethiye’de yaşıyorum. Fethiye Kartalları Başkanı Erhan Yılmaz’ın daveti ile bu kutlamaya torunumla katıldım. Katılımından dolayı ünlü şarkıcı ve takımımızın taraftarı Hayko Cepkin’e teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.